Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способу

Сервіс дозволяє лише прослуховувати треки, а щоб безкоштовно скачати музику з Яндекс Музики необхідно скористатися способами обходу. Про це ми поговоримо далі в цій статті. Всі ми любимо слухати музику, виконуючи домашню роботу або просто лежачи на дивані, відпочиваючи від напруженого робочого дня. Для того, щоб знайти свою улюблену музику є маса сайтів, які безкоштовно пропонують завантаження треків. Але часто якість музики на цих сайту залишає бажати кращого. У такому випадку кожен знає, що звертатися за якісною музикою необхідно до авторитетного ресурсу і таким ресурсом є Яндекс Музика. Це сховище – одна з кращих сховищ якісної музики. Кількість треків перевалює за цифру 20 мільйонів, часті оновлення, відмінна систематизація треків і жодного дубля.

Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуСкріншот сервісу Яндекс.Музика

Зміст статті

 • Про сервіс Яндекс.Музика
 • Викачуємо треки з Яндекс.Музика через Панель розробника (F12)
 • Skyload — універсальне розширення для безкоштовного завантаження пісень з Яндекс.Музика
 • Netvideohunter — завантажуємо музику з Yandex Music за допомогою програми
  • Як працювати з додатком Netvideohunter на комп’ютері
 • Yandex Music Fisher – розширення допоможе зберегти музику з браузерів на базі Chromium

Про сервіс Яндекс.Музика

Потрапити на сервіс можна клікнувши на посилання над рядком пошуку «Музика». Музична база має, напевно, будь-який трек, як російських виконавців, так і виконавців з інших мов. Ви можете користуватися музикою, навіть якщо у вас немає облікового запису на сервісі Яндекс. Вірніше, слухати музику ви можете після того, як увійдете до сервіс як анонімний користувач і далі можете знайти потрібний вам трек для прослуховування, а для завантаження пісні з Яндекс Музика необхідно скористатися одним з методів нижче. Реєстрація дає додаткові можливості по роботі з музикою: створювати колекції, плейлисти, видаляти, додавати треки і т. д.

Якщо ви маєте лише поштову скриньку від Яндекс, то ви вже вважаєтеся зареєстрованим користувачем. Для входу в будь-який інший сервіс, ви повинні будете ввести в поле нік, першу частину імені своєї поштової скриньки, до символу @. Пароль той же, що і при вході в поштову скриньку.

Цікаво: Як відмінити підписку на Яндекс Музику.

Викачуємо треки з Яндекс.Музика через Панель розробника (F12)

Першим ділом відкрийте сторінку Яндекс і перейдіть на вкладку «Музика», відкриється https://music.yandex.ru/home.

 • Тепер знайдіть вікно з пошуком композицій і введіть назву потрібної пісні, відтворіть її для того, щоб переконатися, що це саме та пісня яку потрібно завантажити на комп’ютер.

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуВікно пошуку музики

 • Наступним кроком необхідно натиснути клавішу F12, щоб відкрити інструменти розробника у вашому браузері. Відкриється вікно, в якому необхідно знайти кнопку «Network» (мережа) і натиснути на неї. На скріні ви бачите вікно розробника і потрібна кнопка виділені червоним маркером. Якщо вікно не відкрилося, перезавантажте сторінку.

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуВкладка Network на панелі розробника

 • Зараз натисніть кнопку «Play», щоб програти композицію. У вікні інструментів розробника вона повинна також програватися. В цьому вікні багато різних файлів, серед яких нам потрібно відшукати нашу пісню для завантаження. Вона буде мати розширення медіафайлу (mpg або інше подібне) і мати найбільшу вагу файлу серед інших. Щоб її легко відшукати натисніть на панелі сортування вкладку «Размер» або «Size», щоб найбільший файл виявився зверху першим. При цьому потрібно сторінку підняти в самий верх, інакше ви не побачите перший пункт списку.

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуВкладка Size на панелі розробника

 • Після того, як ми відшукали нашу мелодію серед інших файлів у вікні розробника, натисніть на цьому файлі праву кнопку миші. У контекстному меню виберіть пункт «Відкрити в новому вікні» або «Open link in new tab».

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуВибираємо аудіо файл для скачування

 • Ваша композиція відкриється в новому вікні у вигляді програвача на чорному тлі, де є кілька кнопок для управління відтворенням. Знову натискаємо праву кнопку миші і вибираємо «Зберегти як». Далі вкажіть місце на жорсткому диску вашого комп’ютера, куди б ви хотіли зберегти пісню з Яндекс Музики.

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуНове вікно з програвачем

Тепер ви можете відтворювати улюблену композицію на своєму комп’ютері, не залежно від того, є доступ до Інтернету в даний момент чи ні. Для тих, кому текстових вказівок мало подивіться цей відеоролик, в якому показано ті ж кроки, записані на відео:

Skyload — універсальне розширення для безкоштовного завантаження пісень з Яндекс.Музика

Skyload – це безкоштовне розширення для всіх популярних браузерів, таких як Google Chrome, FireFox, Opera та інші. Завантажити і встановити його можна так само просто, як і будь-яке інше корисне розширення для браузера.

 • Зробіть це, і при переході на сервіс Яндекс.Музика ви побачите нову кнопку з піктограмою Skyload.
 • Щоб скачати пісню вам потрібно лише відкрити сторінку з піснею і натиснути на кнопку розширення.
 • Відкриється вікно програми Skyload у якому ви побачите список файлів на сторінці, які можна скачати за допомогою доповнення.
 • Тепер виберіть файл, що вас цікавить і він почне завантажуватися на ваш ПК за замовчуванням в папку «Завантаження».
 • Якщо ви хочете змінити папку для збереження викачаних композицій, зайдіть у налаштування браузера і виберіть потрібний розділ.

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуВікно програми Skyload

 • Розширення має режим мультизавантаження, якщо вам потрібно завантажити відразу, наприклад, альбом виконавця. Щоб це зробити, натисніть на відповідну кнопку в лівому блоці, під розділом «Знайдено». Всі відображаються у вікні файли мають вичерпну інформацію при наведенні на неї курсора миші.

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуЗавантаження відразу декількох музичних композицій

  В магазині розширень браузера Chrome, на жаль, розробники часто блокують це розширення. Іноді воно пропадає на час, але через деякий час з’являється знову.

  Netvideohunter — завантажуємо музику з Yandex Music за допомогою програми

  Використовуючи браузер FireFox (Mozilla) можна скористатися сайтом http://netvideohunter.com/ для установки розширення в браузер, за допомогою якого у подальшому ми зможемо завантажити музику з сервісу Яндекс. Отже, встановлюємо програму:

 • Коли ви потрапите на сайт, ви побачите зелену кнопку з написом «Install», натискаємо на неї і підтверджуємо установку, погоджуючись у всіх спливаючих вікнах.
 • Тепер перезавантажте браузер для того, щоб плагін заробив.
 • Ви можете побачити на верхній панелі браузера синю кнопку розширення Netvideohunter.
 • Як працювати з додатком Netvideohunter на комп’ютері

 • Ми встановили розширення, тепер заходимо в музику Яндекса. Виберіть композицію, яку хочете завантажити і відтворіть її.
 • При відкритому плеєрі і програванні кожного треку іконка панелі повинна мерехтіти, після того як мерехтіння припинилося ви можете зупинити цей трек і запустити наступний.
 • Після прослуховування всіх ваших улюблених треків відкрийте розширення, натиснувши на синю іконку вгорі.
 • У вікні зліва будуть всі композиції, які ви прослухали з інформацією про них і двома кнопками «Завантажити» і «Дивитися».

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуСторінка Завантаження в Netvideohunter

 • Так вибравши галочкою всі треки або ті, які б ви хотіли завантажити натисніть кнопку «Завантажити». Папку для завантаження медіафайлів через це розширення ви також можете вказати в налаштуваннях браузера. Після завантаження файлів вікно можна очистити кнопкою внизу або ж просто закрити його до наступного використання.

  Yandex Music Fisher – розширення допоможе зберегти музику з браузерів на базі Chromium

  Це розширення працює з браузерами Chrome і Opera і Яндекс.Браузер. Програма є потужним засобом для скачування треків і дозволяє качати як один трек, так і цілі дискографії.

 • Встановити розширення можна, набравши назву програми у вікні пошуку розширень для браузерів, включивши Алісу або по посиланнях вище.
 • Після встановлення розширення на панелі вгорі ви побачите значок.
 • Після переходу на сайт з Яндекс.Музикою і відкриття потрібного треку ви побачите як поміняв колір значок розширення. Це означає, що трек готовий до скачування.
 • Зробіть клік по ньому і у вікні, натисніть зелену кнопку «Завантажити».

  Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способуВікно завантаження музики YandexMusicFisher

 • Якщо відкрити назва альбому, то ви зможете зауважити, що значок знову змінив свій колір – тепер він став жовтого кольору. Це означає весь альбом готовий до завантаження з Yandex Music. І якщо ми виберемо вподобаного артиста, то значок стане бузкового кольору, тепер доступна для скачування вся дискографія. Виділивши виконавця, ви також можете вибрати окремі його альбоми.