Музичні відео часто розміщуються на Youtube. Якщо ви зможете виконати конвертацію відео з Youtube в mp3, ви зможете слухати улюблену композицію в будь-який час на телефоні, планшеті або комп’ютері. Про те, як завантажити відео з Youtube і конвертувати його в mp3 ми і поговоримо сьогодні. А зовсім недавно ми писали про те, як завантажити музику вконтакте.

Існує багато причин, чому ви хочете виконати конвертацію відео Youtube в mp3. На Youtube розміщено величезна кількість музичних кліпів і, швидше за все, ви хочете знайти спосіб слухати їх в автономному режимі на телефоні або планшеті безкоштовно, без необхідності купувати ці треки.

Отже, зараз ми дізнаємося як скачати відео з Youtube на ваш комп’ютер, ноутбук, iPad, iPhone або Android.

Як скачати музику з Youtube

Найпростіший спосіб конвертувати музику з Youtube в mp3 використовувати це безкоштовний конвертер YouTube в MP3. Один з таких сервісів ThatMP3.com.

Скористатися цим сервісом дуже просто.

  • Знаходьте відео на YouTube, яке хочете завантажити
  • Клацаєте по ньому правою кнопкою миші і вибираєте «Копіювати URL відео»

  • Відкриваєте сайт ThatMP3.com у своєму браузері

  • Скопіювати адресу відео в пошуковий рядок і натискаєте «Convert». Також ви можете ввести назву пісні, яка вам цікава, щоб знайти її на Youtube.
  • На наступній сторінці ви побачите відео, яке ви хотіли б завантажити і зможете вказати ім’я виконавця, назва альбому, жанр пісні та дату виходу (якщо необхідно), а також вказати потрібний фрагмент відео для конвертації.

  • Натисніть кнопку «Convert now!». Після того, як конвертація буде закінчена ви зможете натиснути на кнопку «Download your mp3!» і скачати пісню на ваш пристрій.

Як бачите завантажити відео з Youtube і конвертувати Youtube відео в mp3 виявилося дуже просто. Сподіваюся, моя стаття допомогла вам.