В Instagram.com користувачі публікують не тільки фотографії, але, як ви вже знаєте, і відео контент. Дані відео тривають не більше 15 секунд. Формат відео не перевищує 640 х 640, в якому б ви не знімали.

Іноді виходять дуже цікаві відео ролики, які хочеться зберігати не тільки в Инстаграме, але й у себе на комп’ютері. Ми вже обговорювали, як завантажити фото з Instagram, тепер поговоримо, як завантажити відео з сервісу.

Перший спосіб трохи схожий на той, який ми використовували з фотографіями. Його плюс — непотрібно ніякі сторонні сервіси або програми, потрібно просто браузер. І так, відкриваємо відео, яке хочемо завантажити, натискаємо правою кнопкою миші пусту область правою кнопкою і «Переглянути код сторінки».

У новій вкладці відкривається сам код, в ньому натискаємо на клавіатурі Ctrl+F, що б викликати «Пошук по сторінці». У пошуковому рядку вводимо таку фразу «video_url». Як бачите у мене знайшлася посилання на це відео. У мене найшло їх відразу 2, це із-за того що у даного користувача два відео поспіль стоять. Копіюємо посилання.

Тепер переходимо в нову вкладку в браузері і вставляємо посилання. Як бачите, у засланні є неправильні символи, такі як зворотний слеш «/». Видаляємо їх і наводимо посилання до нормального вигляду.

Як у мене було: https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t50.2886-16/12141461_100182013679488_951341879_n.mp4

і стало: https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t50.2886-16/12141461_100182013679488_951341879_n.mp4

Натискаємо Enter і ваше відео відкрилося в новій вкладці. Потім, як ми вже звикли робити з картинками, натисніть правою кнопкою миші на відео і виберіть «Зберегти відео як…»

Після того, як вкажіть шлях, куди ваше відео буде у вас на комп’ютері.

Тепер поговоримо про те, як завантажити відео з Инстаграма, через спеціальні сервіси.

Один з найбільш простих і популярних сервісів по скачування відео є savedeo.com. Він призначений для скачування не тільки відео з Инстаграма, але і інших місць для розміщення відеофайлів.

І так знову відкриваємо те відео, яке ви хочете завантажити. Я буду використовувати те ж відео, що розглядали в попередньому способі. Просто копіюємо посилання на дане відео, яка знаходиться в адресному рядку.

Скопійоване посилання вставляємо в сервіс savedeo і натискаємо Download.

У відкритому вікні бачимо наше відео і праворуч кнопку download 1.69 MB. Тільки не натискаємо на неї! Інакше відео просто відкриється в новому вікні. Натисніть правою клавішею миші на цю кнопку і в контекстному меню вибираємо «Зберегти посилання як…», вказуємо шлях і всі відео скачено.

Ще один із способів для скачки відео з Instagram – сервіс dredown.com/instagram. Цей спосіб повністю такий же, як і попередній. Копіюєте посилання на відео, потім вставляєте в рядок сервісу і натискаєте DreDown.

Чекаємо завантаження, а потім просто натискаємо MP4 Video і всі відео у вас на комп’ютері.

Ми розповіли вам три способи скачування відео з сайту instagram.com. Якщо хоч один із способів вам допоміг, підтримайте наш проект, поділіться статтею в соціальних мережах.