Не так давно ми з вами розібралися, як додавати відеоролики в Твіттер, а сьогодні будемо вчитися їх звідти скачувати. Вчитися ми будемо зберігати саме ролики, які завантажені в Твіттер, а не на сторонній сервер.

Відразу хочу зазначити, що поки функції завантажувати ролики прямо немає, тому доводиться користуватися сторонніми сервісами або додатками. Але нічого страшного тут немає, у мене пішло на все про все пару хвилин, щоб завантажити ролик двома способами.

Зміст:

  • 1 Як скачати відео з Твіттера онлайн на комп’ютер
  • 2 Як скачати відео з Твіттера на Андроїд телефон

Як скачати відео з Твіттера онлайн на комп’ютер

Перший спосіб полягає в пошуку сервісу, який ми завантажимо посилання на ролик, а на виході отримаємо готовий відеофайл. Я такий сервіс знайшов швидко і далі особливо не просувався в пошуках, адже мене все влаштувало. Зараз навчу користуватися ним.

Для початку знаходимо твіт з роликом, який хочемо скачати. Натискаємо на дату твіти, щоб ролик подгрузился в окремому віконці:

Ролик підвантажується, дивимося на адресний рядок браузера і копіюємо посилання на ролик.

Тепер заходимо на сайт http://www.downloadtwittervideo.com/ru/ і вставляємо посилання на ролик, який потрібно завантажити. Натискаємо на кнопочку «Завантажити МР4» і тиснемо пару секунд, поки збережеться відео.

Для того, щоб скачати відео з Твіттера в гарному якості необхідно натиснути на кнопку «Скачати MP4 HD»

Як скачати відео з Твіттера на Андроїд телефон

Тут не обійтися без спеціального додатка, як я вже писав на початку статті, тому доведеться піти нам в Плей Маркет і поставити там запит типу «завантажити відео з Твіттер». Нам видасться купа додатків. Я вибрав перше, яке називається «Save Twitter Videos». Встановлюємо його.

Ось так виглядає наше новий додаток, якщо його запустити. Досить вставити посилання на відео, щоб отримати на виході готовий файл. Як шукати посилання ви вже знаєте з попереднього пункту статті. Зайдіть тільки у свій твіттер через браузер, а не через додаток з телефону.

Якщо не хочете морочитися з пошуком посилання на ролик, то можна поступити трохи по – іншому.

Запускаємо свій твіттер на телефоні програму і шукаємо ролик, який хочемо скачати. Починаємо його програвати і в правому нижньому кутку натискаємо на кнопочку меню «Відправити».

Із спливаючого меню обираємо наше додаток Twitter Video Downloader

Нас відразу ж перекидає в додаток, в якому вже вставлена потрібне посилання. Нам необхідно лише натиснути на кнопку «Save Video»

Дивимося на повідомлення в своєму пристрої. Дійсно пішла завантаження.

Скачаний відеоролик можна знайти у себе в галереї в папці «twittervideos»

Все, начебто вирішили проблему з скачкою роликів з твіттера. Поділіться в коментарях, якими ви ще додатками користуєтеся або онлайн-сервісами для вирішення подібних завдань.

А, може, і це буде Вам цікаво: