Привіт, друзі! У цій статті я вам розповім різні способи, використовуючи які, ви зможете завантажити музику зі своєї сторінки в Однокласниках.

Більшість користувачів, зайшовши в згадану соціальну мережу, відразу переходять у розділ «Музика» і натискають на кнопку відтворення. Адже при перегляді стрічки, інших різних записів, листуванні з друзями, зовсім не зайвим буде програвання на задньому фоні різних композицій. Хтось любить просто включити музику голосніше, і займатися своїми домашніми справами.

Але у вас не завжди може бути доступ до Інтернету і до своєї сторінці в Однокласниках. Тому давайте розглянемо, що потрібно зробити, якщо ви захотіли скачати музику на комп’ютер або ноутбук, як можна скачати музику з Однокласників на флешку або телефон, планшет з операційною системою Android.

Тепер, про все по порядку.

Зміст:

 • 1 Як скачувати музику з Однокласників на комп’ютер
  • 1.1 Використовуючи браузер Google Chrome
  • 1.2 Використовуючи браузер Mozilla Firefox
 • 2 Програма для скачування музики з Однокласників
  • 2.1 Як скачувати музику на сторінці в Однокласниках з допомогою SaveFrom.net
  • 2.2 Розширення MusicOK для скачування з Google Chrome
  • 2.3 Розширення OkTools для Гугл Хром, Опери, Мозилы
  • 2.4 Розширення Video DownloadHelper для Мозилы
 • 3 Скачати музику з Однокласників на флешку
 • 4 Як скачувати музику з Однокласників на телефон на Андроїді

Як скачувати музику з Однокласників на комп’ютер

Скачати музику з Однокласників на комп’ютер можна абсолютно безкоштовно. Хоча прямої кнопочки на скачування в Однокласниках ви не побачите, для цього можна використовувати як можливості самого браузера, за допомогою якого ви заходите в соціальну мережу, так і різні програми.

У даному пункті ми розберемося, як можна скачати музику з Однокласників без програм та розширень, використовуючи тільки браузер. Показувати буду на прикладі двох популярних веб-браузерів Google Chrome і Mozilla Firefox.

Використовуючи браузер Google Chrome

Описаний спосіб скачування музики підійде тим користувачам, хто використовує браузер Opera або Яндекс Браузер.

Відкрийте браузер і зайдіть на свою сторінку в Однокласниках. У верхньому меню натисніть на кнопку «Музика».

Знайдіть композицію, яку ви хочете завантажити. Поки не потрібно натискати на її відтворення. Клікніть в будь-якому місці сторінки на праву кнопку мишки і виберіть з контекстного меню Переглянути код.

В консолі браузера перейдіть на вкладку «Network».

Тепер натискаємо на відтворення тієї пісні, яку ви хочете завантажити. В консолі відразу з’являться додаткові поля.

Знайдіть поле, для якого у стовпці «Type» буде зазначено «audio/mpeg», а в стовпці «Size» число буде постійно збільшуватися і буде написано МВ (це розмір пісні, а вона може важити і 10, і 20 мегабайт).

У вибраному рядку клікніть правою кнопкою миші по запису в крайньому лівому стовпці.

Виберіть з контекстного меню «Open link in new tab».

Після цього, в залежності від налаштувань вашого браузера, або відразу почнеться завантаження, або потрібно буде вказати папку на комп’ютері, куди скачати файл.

Якщо у вас пісня скачати автоматично, і ви не знаєте, де на комп’ютері папку Завантаження, натисніть на маленьку чорну стрілку біля завантаженого файлу та виберіть «Показати в папці».

У папці завантажень, нам потрібно вказати розширення для файлу. Клацніть два рази повільно по його імені і допишіть в кінці .mp3. Відразу можете вказати і відповідну назву, наприклад, Виконавець – Назва композиції. Натисніть «Enter».

Тепер в полі «Тип» у вас буде написано «Звук у форматі MP3», і ви зможете слухати завантажену музику.

Використовуючи браузер Mozilla Firefox

Якщо ви використовуєте браузер Mozilla Firefox, то завантажити музику в Однокласниках без програм, можна наступним чином.

Знову натисніть на кнопочку «Музика» і, не почавши програвати ніяку композицію, клікніть в будь-якому місці вікна правою кнопкою миші. Виберіть з контекстного меню «Дослідити елемент».

Внизу з’явиться консоль браузера, перейдіть на вкладку «Мережа». Після цього натисніть на відтворення потрібної пісні. Далі знайдіть рядок, де ім’я файлу починається з «file.go…». «Тип» повинен бути «audio/mpeg», а в стовпці «Передано» має стояти значення 9 Мб, 15 Мб (на прикладі 11,29 Мб) або будь-яке інше.

Клікаємо по файлу правою кнопкою миші і вибираємо з контекстного меню «Відкрити в новій вкладці».

Підтверджуємо збереження файлу на комп’ютері.

Тепер відкрийте папку Завантаження на комп’ютері, вкажіть розширення файлу .mp3, як це було описано вище. Дайте назву композиції.

Програма для скачування музики з Однокласників

У даному пункті ми розглянемо не скільки програми, а розширення або, як їх ще називають, доповнення для браузерів, за допомогою яких можна безкоштовно скачувати музику на Однокласниках.

Як скачувати музику на сторінці в Однокласниках з допомогою SaveFrom.net

Найпопулярніше розширення серед користувачів – це SaveFrom.net помічник. Установити ви його зможете в будь-який браузер.

Перейдіть на офіційний сайт розширення, і скачайте його звідти. Детальніше про установку SaveFrom.net, ви можете прочитати в статті, як встановити розширення в Гугл Хром.

Після того, як SaveFrom.net буде встановлено, вгорі, праворуч від адресного рядка браузера, з’явиться кнопочка розширення – зелена стрілка, що вказує вниз.

Для скачування музики з Однокласників, відкрийте свою сторінку і натисніть на кнопочку «Музика». Тепер наведіть курсор мишки на ту пісню, яку ви хочете завантажити. Навпроти її назви ви побачите зелену кнопочку, де буде зазначений її розмір, натисніть на неї.

Дочекайтеся, коли композиція скочується і відкрийте папку Завантаження на комп’ютері. Ви побачите її там.

Розширення MusicOK для скачування з Google Chrome

З допомогою розширення MusicOK, можна скачати музику з Однокласників через браузер Гугл Хром. Посилання на докладну статтю, як встановлювати розширення в Хромі, наведена вище.

Після установки MusicOK відкрийте свою сторінку в Однокласниках і натисніть на кнопочку «Музика».

Знайдіть пісню, яку ви хочете завантажити. Навпроти кнопки відтворення з’явиться ще одна, у вигляді стрілки, спрямованої вниз. Саме вона призначена для скачування – клацніть по ній.

Коли файл завантажиться, знайдіть його на комп’ютері в папці Завантаження.

Розширення OkTools для Гугл Хром, Опери, Мозилы

Використовуючи OkTools, також можна скачати музику зі своєї сторінки в Однокласниках через різні браузери. Встановлюємо розширення.

Якщо ви користуєтеся браузером Opera, прочитайте статтю, як встановити розширення в Опері. Встановити розширення OkTools ви зможете і Яндекс браузер. Як це зробити, прочитайте статтю установка розширень в Яндекс браузері.

Зайдіть на свою сторінку в Однокласниках і відкрийте музику. Біля кожної композиції поруч з кнопкою відтворення з’явиться зелена стрілочка для скачування. Натисніть на неї.

Всі пісні будуть збережені або у вибраній папці або папці Завантаження на комп’ютері.

Розширення Video DownloadHelper для Мозилы

Для тих, хто користується Mozilla Firefox підійде плагін Video DownloadHelper. Незважаючи на назву, скачувати з його допомогою музику теж можна.

Про те, де і як скачати дане розширення, і як ним користуватися, можна докладно прочитати в статті, встановити Video DownloadHelper для Мозилы.

Після установки, відкрийте сторінку зі своїм профілем в Однокласниках і перейдіть до музики. Натисніть на відтворення потрібної пісні. Значок розширення вгорі праворуч стане кольоровим, клікніть по ньому.

У меню, навпаки композиції, натисніть на плюсик. Потім виберіть пункт «Download», щоб завантажити файл.

При завантаженні, обов’язково в кінці назви пісні вкажіть розширення .mp3.

Скачана музика, як вже було згадано, збережеться в папці Завантаження на комп’ютері.

Скачати музику з Однокласників на флешку

Якщо ви хочете скачати з Однокласників музику на флешку, то спочатку вам потрібно завантажити на комп’ютер одним із способів, які описані вище.

Тепер вставте флешку в комп’ютер або ноутбук і відкрийте її.

Далі знайдіть папку з завантаженої з Однокласників музикою і виділити всі треки з допомогою мишки. Скопіюйте – для цього натисніть Ctrl+C.

Повертаємося до відкритої флешці і вставляємо туди скопійовані файли – натисніть сполучення клавіш Ctrl+V.

Пристрій готовий. Не забудьте безпечно витягти його з комп’ютера або ноутбука.

Як скачувати музику з Однокласників на телефон на Андроїді

Для тих, хто використовує мобільний додаток Однокласники, давайте розглянемо, як скачати музику з Однокласників на телефон або планшет з Android.

Трохи теорії. Після того, як ви натискаєте Відтворити, проигрываемая пісня відразу завантажується в кеш пам’ять пристрою. Все що нам потрібно зробити, це дістати її звідти і зберегти у звичному форматі .mp3 в потрібній папці.

Таким чином, ми можемо завантажувати музику на телефон на Android абсолютно безкоштовно, не встановлюючи додаткових програм та розширень.

Зверніть увагу, що на вашому пристрої обов’язково повинен бути встановлений провідник. Я користуюся ES Провідником, на його прикладі і буду показувати.

Отже, заходимо в Однокласники через мобільний додаток і відкриваємо Музику. Знайдіть ту пісню, яку хочете завантажити, і натисніть на неї, щоб відтворити.

Програти композиція повинна до кінця.

Відкриваємо ES Провідник і заходимо на Домашню сторінку. Далі перейдіть у внутрішню пам’ять телефону або планшета.

Відкрийте папку «Android».

Потім «data».

У наступному списку потрібно знайти папку «ru.ok.android». У ній зберігаються файли для Однокласників.

Заходимо в неї і відкриваємо папку «cache».

Далі нас цікавить папка «музика». У ній зберігаються всі відтворені пісні.

У ній по розміру можна визначити, який файл відповідає музиці. Утримуйте його, щоб виділити. Якщо файлів декілька, поставте галочки навпроти кожного. Натисніть на кнопочку із зображенням трьох вертикальних точок у правому верхньому куті.

Виберіть із меню «Копіювати».

У наступному вікні вкажіть шлях до папки, куди потрібно скопіювати музику, і натисніть «ОК».

Тепер, використовуючи ES Провідник, знайдіть зазначену папку. У ній ви побачите файли, навпроти яких буде стояти знак питання. Виділяйте їх по одному і натисніть на кнопку «Перейменувати».

Замість набору цифр – напишіть назву пісні, замість .0 – вкажіть розширення .mp3. Натисніть «ОК».

Файл буде перейменовано і зберегти його в потрібному форматі. Можете слухати викачані з Однокласників пісні на телефоні або планшеті.

Тепер ви знаєте, що скачати безкоштовно музику з Однокласників можна. І використовуючи один з описаних способів, ви з легкістю зробите.

А, може, і це буде Вам цікаво: