Доброго дня, шановні друзі! На сьогоднішній день використання соціальних мереж не обмежується обміном повідомленнями між користувачами. Тут можна цікаво проводити час: переглядати фотографії друзів, різні фільми та відео, слухати музику. І, звичайно, Однокласники не є в цьому випадку винятком.

Ми вже з вами говорили про різні способи, використовуючи які можна скачати музику з Однокласників на комп’ютер або телефон. Прочитати про це детальніше можна, перейшовши за посиланням. У даній статті ми розберемося, як можна скачувати відео в Однокласниках безкоштовно.

Зміст:

  • 1 Як скачувати відео з Однокласників з допомогою розширення SaveFrom.net
  • 2 Завантажити відео з Однокласників за посиланням
  • 3 Завантажити відео з Однокласників онлайн використовуючи сервіс getvideo.org

Як скачувати відео з Однокласників з допомогою розширення SaveFrom.net

Отже, щоб скачати відео в Однокласниках, ви можете використовувати ваш веб-оглядач, встановивши спеціальне розширення SaveFrom.net помічник. Детальніше про те, де його скачати і як встановити, я писала у статті установка розширень Google Chrome.

Зверніть увагу, що під час установки потрібно буде закрити браузер. Потім запустіть його, і праворуч від адресного рядка, ви побачите кнопочку розширення – це означає, що воно готове до роботи.

Для того щоб завантажити відео на ваш комп’ютер використовуючи встановлений SaveFrom.net помічник, перейдіть на свою сторінку в Однокласниках, знайдіть потрібний відеоролик і клацніть по ньому, щоб почати перегляд.

Тепер під віконцем з відео знайдіть кнопку «Завантажити» і натисніть на неї. З’явиться додаткове меню, в якому можна вибрати відповідну якість для скачування. Клікніть по потрібному.

Дочекайтеся, коли закінчиться завантаження, відкрийте на комп’ютері папку, куди у вас зберігаються завантажені файли, і ви побачите там тільки що скаченное відео.

Скачувати відео з Однокласників можна і за допомогою спеціальної програми, встановленої на ваш комп’ютер. Для цього відмінно підійде Megagrabber. Завантажити програму Megagrabber безкоштовно ви можете з офіційного сайту: megagrabber.ru/odnoklassniki.

Встановіть її на комп’ютер. Потім почніть перегляд потрібного відео. Зліва вгорі ви побачите зелену стрілочку, натисніть на неї і виберіть якість. От і все.

Скачати відео з Однокласників за посиланням

Якщо ви не хочете встановлювати ніякі розширення в браузер або програми на комп’ютер, тоді можете завантажувати відео в Однокласниках копіюючи і трохи змінюючи посилання.

Зайдіть в Однокласники і знайдіть відеоролик, який ви хочете завантажити. Скопіюйте його назва: виділіть його та натисніть Ctrl+C.

Тепер відкрийте YouTube, вставте назву в рядок пошуку – Ctrl+V, і натисніть Enter. У списку, що відкрився виберіть відео і клацніть по ньому, щоб почати перегляд.

Далі в адресному рядку браузера потрібно змінити посилання – замість «www.» напишіть «ss» і натисніть Enter.

Відкриється віконце, в якому за допомогою SaveFrom.net помічника можна завантажити відео. Тільки, на відміну від попереднього способу, встановлювати розширення браузер не потрібно. Просто натисніть на зелену стрілку біля кнопки завантажити виберіть відповідну якість і клацніть по ньому – після цього відразу почнеться скачування.

Відкрийте папку Завантаження на комп’ютері, і ви побачите там потрібне відео.

Скачати відео з Однокласників онлайн використовуючи сервіс getvideo.org

Скачати відео з Однокласників безкоштовно і без установки програм можна й іншим способом. Для цього використовуються спеціальні онлайн-сервіси. Для прикладу розглянемо getvideo.org.

Вставте назву в адресний рядок браузера. Відкриється сторінка даного сервісу.

Тепер, як вже було описано вище, заходимо в Однокласники, шукаємо потрібне відео і копіюємо його назва.

Відкрийте YouTube, вставте назву в рядок пошуку і знайдіть в результатах фільм, який ви хочете завантажити. Клацніть по ньому, щоб почати перегляд. Далі скопіюйте посилання з адресного рядка браузера.

Повертаємося на вкладку, в якій у нас відкрито онлайн-сервіс GetVideo. В поле «Введіть посилання на відео» вставити рядок, яку тільки що скопіювали і натисніть кнопку «Завантажити».

Виберіть дозвіл і формат, і навпаки, які вам підходять, натисніть «Скачати відео». Знайти скачаний файл ви зможете в папці Завантаження на комп’ютері.

На цьому буду закінчувати. Думаю, вам зрозуміло, як завантажити відео з Однокласників на комп’ютер або за посиланням, або з використанням або без установки спеціальних програм.

А, може, і це буде Вам цікаво: