Пам’ятаєте, коли я вам розповідав про реєстрацію в Твіттері, у нас одним з пунктів був – придумати пароль на свій обліковий запис, сьогодні ми з вами навчимося цей пароль міняти. Плюс розглянемо ще одну ситуацію: що робити, якщо ви забули свій пароль і хочете його відновити або скинути.

Зміст:

  • 1 Змінюємо пароль в Твіттері, якщо знаємо старий
  • 2 Як скинути пароль в Твіттері, якщо забули

Змінюємо пароль в Твіттері, якщо знаємо старий

Заходимо в свій обліковий запис і у правому верхньому куті натискаємо на кнопку меню у вигляді вашої аватарки:

З випавшого меню вибираємо пункт «Налаштування»:

У нас з лівої сторони з’являється меню налаштувань. Нас цікавить пункт «Пароль»:

Все, ось воно наше віконце зміни пароля. Нам необхідно ввести поточний пароль і двічі ввести новий. Після цього натисніть кнопку «Зберегти зміни»:

Все, тепер доступ до вашого облікового запису в Твіттері буде здійснюватися за новим паролем.

Як скинути пароль в Твіттері, якщо забули

Тепер розглядаємо більш поширену ситуацію, коли вам потрібно потрапити в Твіттер, а пароль ви не пам’ятаєте. Тут нічого не залишається, як згадувати, до якого поштової скриньки прив’язаний ваш Твіттер і пробувати відновлювати доступ.

Заходимо на головну сторінку офіційного сайту та у правому куті тиснемо на кнопочку «Увійти». У нас вискакує невелике віконце, де потрібно ввести ім’я користувача та пароль. Але ми забули, тому доведеться натискати на відповідну посилання «Забули пароль?»

Вводимо адресу пошти, яка прив’язана до вашого облікового запису і натискаємо на кнопку «Пошук»

Запис мав знайтися системою. Нам необхідно натиснути на кнопку «Продовжити», щоб відправити собі лист з подальшими інструкціями.

Нас сповіщають про те, що лист надіслано і просять, щоб ми перевірили свою пошту.

Заходимо в поштову скриньку і перевіряємо. Дійсно, лист є, нам залишається лише натиснути на кнопку «Змінити пароль» і слідувати подальшим простим інструкціям

Ось таким чином у нас вийде змінити пароль в Твіттері на новий, не знаючи старий. А на сьогодні все, у нас з вами вийшло все, що ми запланували. Якщо будуть якісь питання, то задавайте їх у коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: