Складання рекламних постів в соц. мережах є непростою справою. Йдеться про рекламу, яка ефективно позначиться на кількості продажів. Більшість людей влаштовані так, щоб не обтяжувати себе зайвою роботою або турботами. Наприклад, якщо у людини є вибір щось зробити або не зробити, то більшість виберуть другий варіант.

Якщо у вас є вибір встати в 5 ранку для ранкової пробіжки, або повалятися ще кілька годин в ліжку, то, звичайно ж, другий варіант звучить більш привабливо. Що стосується звичайних людей, які користуються соціальними мережами, то якщо перед ними буде стояти вибір, купити чи не купити, то звичайно вони будуть схилятися до другого варіанту.

Тому дуже важливо складати рекламні пости так, щоб вони спонукали людину обрати перший варіант – «купити». А ще більш успішний варіант, щоб вибір «не купити» взагалі був відсутній.

Як зробити ефективну рекламу в соцмережах?

Існує три основних правила:

 • Привабливу пропозицію
  Звичайно, у вашій пропозиції повинна чітко простежувалася вигода для клієнта. Причому така вигода має повністю задіяти логіку людини, навіть якщо вона мінімальна, в тому, що йому просто неможливо відмовитися від цієї пропозиції. Тут можна використати вигідну знижку, цінні подарунки, високі гарантії та якість товару.
 • Дедлайн
  Але навіть якщо у вас дуже хороші пропозиції – цього недостатньо. Багато людей звикли відкладати все на потім. Навіть якщо його і зацікавила ваша пропозиція, то він може відкласти покупку на потім, а через час просто забути про вашій рекламі. Для цих цілей використовується дедлайн. Це передбачає обмежену кількість покупок, або часу на них. Тут можна використовувати такі фрази: «дана ціна діє тільки до 8 березня», або «відсталість всього 17 пар туфель».
 • Заклики до активних дій
  В кінці рекламного тексту необхідно закріпити його яким-небудь дією. Тут необхідно прокоментувати те, що повинен зробити клієнт, і що ви від нього очікуєте. Наприклад, прямо зараз зателефонувати, написати повідомлення, поспішити в магазин, замовити зараз.
 • Ці три важливих елементи в складанні рекламного посту для соціальних мереж допоможуть вам досягти максимального ефекту. У будь-якому випадку ці рекомендації істотно збільшать ваші продажі.

  Сподіваюся ця стаття припала вам до душі, читайте також інші публікації з даної рубрики, наприклад про те як заробити в соціальних мережах.