Як скопіювати відео з ютуба

На сьогоднішній день вже абсолютно кожен користувач мережі інтернет без винятку знайомий з таким відомим відеосервісом як YouTube. На цьому сайті кожен бажаючий зможе знайти будь-який фільм, кліп, концерт, навчальний фільм або серіал, вирізки або будь-які інші відео файли, які представлені в незліченній кількості.

Однак, іноді виникає необхідність скачати те чи інше відео або скопіювати відео. Наприклад, користувач знайшов на YouTube матеріал ідеально підходить для своєї презентації або реферату, який він готував довгий час. Однак, в місці де буде відбутися ця сама презентація немає інтернету.

Напрошується одне вельми розумне і виважене рішення — завантажити або скопіювати ютуб відео. Але, на жаль, далеко не всі знають, як це можна зробити. На щастя, все дуже просто і для цього не потрібно володіти спеціальними навичками або знаннями.

Як скопіювати відео з ютуба

Інструкція: Як скопіювати відео з Ютуба

Для того що б імпортувати відео з відео сховища на сайт або ВК великих зусиль не потрібно.

Для Вконтакте

Кожен користувач соціальної мережі ВК може запросто скопіювати будь-яке відео з відеосервісу YouTube в свої відеозаписи. Для цього потрібно просто натиснути на кнопку «додати в мої відеозаписи», яка розташовується на панелі програвача. Також це можна зробити іншим шляхом. Необхідно відкрити потрібний файл і клацнути на закладці «поділитися». Потім виділяємо з’явилася посилання і закріплюємо її в потрібному місці.

Для сайту

Для того щоб скопіювати відео з YouTube на свій сайт можна просто скопіювати посилання на нього і розмістити в контексті, а можна використовувати спеціальні HTML-теги. Розміщуємо ці теги на своєму сайті, потім відкриваємо потрібний нам відео в YouTube і клацаем на закладку поділитися. Далі вибираємо закладку HTML-код і копіюємо його у вже встановлені теги. Ще один момент. В процесі копіювання можна задати необхідний розмір відео змінивши його в самому коді.

Інструкція: Як скачати відео з Ютуба

Зараз існує безліч способів завантажити потрібне відео з YouTube на свій ПК, ноутбук, планшет або будь-яке інше диво техніки. Найбільш популярними з них є:

Додавання в адресу SS

Для того щоб скористатися цим методом потрібно виділити посилання на нього (http://www.youtube.com) і додати в неї дві букви s перед написом YouTube, після чого вона повинна виглядати наступним чином http://www.ssyoutube.com. Це дозволить перейти на сайт, завдяки якому з’явиться можливість зберегти потрібне відео прямо на комп’ютер. Цю можливість надає сервіс savefrom.net.

Як скопіювати відео з ютуба

Використання спеціального модуля або віджету

Після інсталяції цього програмного забезпечення на панелі YouTube з’явиться спеціальний значок, який дозволить швидко і легко завантажити будь-який матеріал.

Використання сервісу YouTube Downloader

При використанні даної програми можна завантажувати навіть ті файли, які закриті для масового перегляду.

Як скопіювати відео з ютуба

Використання сервісу KeepVid

Це дуже простий спосіб. Заходимо на сайт http://keepvid.com вводимо посилання на потрібне відео і отримуємо його на свій комп’ютер.

Сервіс KCoolOnline

Даний сайт http://kcoolonline.com дозволяє завантажувати відео не тільки з YouTube, але ще і з будь-яких інших відеоресурсів. Як і у всіх інших випадках, необхідно просто вказати адресу потрібного файлу.

Додавання посилання слова Kiss

Принцип той же, що і при використанні ss методу, тільки посилання буде виглядати як http://www.kissyoutube.com.