Думаю, багатьом любителям музики знаком чудовий сервіс для прослуховування музики онлайн під назвою Spotify. Якщо комусь не знайомий — то строго рекомендую ознайомитися. Spotify дозволяє легально слухати величезну кількість аудіозаписів. Завдяки співпраці з найбільшими лейблами (Sony, EMI, Universal, Warner) база сервісу постійно оновлюється. Також можна стежити за своїми улюбленими артистами і бути в курсі новинок. І все це – абсолютно безкоштовно (у базовій версії). На жаль, в Росії використання Spotify недоступне, так як Росії немає у списку країн розповсюдження сервісу. У даній статті я розповім, як легко обійти це обмеження.

Для початку, нам необхідно скористатися VPN, щоб сайт “прийняв нас за громадянина необхідної країни (наприклад, USA). Є безліч інструментів, які дозволять нам це зробити. Повний огляд їх міститься у статті “Способи обходу блокування сайтів”. Особисто мені для даних потреб вистачає чудовою програмки під назвою TunnelBear.

Завантажуємо програму з офіційного сайту, встановлюємо (під час установки попросить підтвердження по e-mail), запускаємо. Користуватися гранично просто. Перемикач у положення “ON”, країна “United States”. Чекаємо, коли з’явиться напис “Connected” і завантажуємо дистрибутив на офіційному сайті Spotify (знадобиться реєстрація).

 

Якщо вам з якоїсь причини не подобається користуватися TunnelBear, можна скористатися одним з багатьох способів, щоб зайти на Spotify.com (всі способи у статті “Способи обходу блокування сайтів”)

 

Запускаємо Spotify, вводимо логін і пароль і користуємося чудовим сервісом (TunnelBear можна відключити). Раз в 2 тижні вам будуть нагадувати, що ви перебуваєте за кордоном і використання сервісу буде припинено, поки ви не повернетеся на батьківщину. В цьому випадку знову запускаємо TunnelBear, вводимо логін/пароль в Spotify. Після того, як відновиться працездатність, TunnelBear можна відключити. Дану процедуру доведеться повторювати раз в 2 тижні.

Також Spotify можна використовувати на мобільних пристроях (логін і пароль той же).

При бажанні можна придбати підписку Spotify. Підписка дозволить користуватися Spotify з будь-якої точки земної кулі, слухати музику в максимальному бітрейті, слухати її оффлайн. Також в платній версії повністю відсутня реклама.

Для оплати Spotify вам знадобиться PayPal підтримуваної країною (наприклад USA) і прив’язаною банківською картою. Абонетская плата – близько 10 доларів в місяць.

Якщо вам щось незрозуміло – питання в коментарях.