Здрастуйте, дорогі друзі! Якщо ви ще не знали, то повідомляю вам, що в соціальній мережі Вконтакте можна листуватися не тільки з однією людиною, але і з кількома одночасно.

Це може бути корисно в багатьох ситуаціях. Наприклад, дуже зручно, якщо ви хочете обговорити певну тему з декількома людьми відразу. Для цього не потрібно буде переписуватися паралельно з кожним, передаючи одного слова іншого. Все буде виглядати набагато простіше, якщо створити бесіду.

Починаючи листування з однією людиною, ви, таким чином, створюєте діалог Вконтакте. Якщо ви крім одного додаєте ще кількох друзів у свій, так би мовити, розмова, то це вже називається бесіда.

Як це все реалізувати технічно, ми розберемося в цій статті.

Зміст:

  • 1 Створюємо бесіду Вконтакте на комп’ютері
  • 2 Як додати співрозмовника в бесіду або видалити з неї.
  • 3 Як створити бесіду з телефону в мобільному додатку для Android

Створюємо бесіду Вконтакте на комп’ютері

Запускаємо браузер, заходимо на свою сторінку і в лівому меню заходимо в розділ «Мої Повідомлення».

У віконці, у правому верхньому куті натискаємо на кнопочку «Написати повідомлення»:

У віконці, в розділі одержувач вибираємо першого людину, з якою ви хочете вступити в бесіду.

Увага! Створювати бесіду можна тільки з людьми, які знаходяться про вас в друзях. Додавати людей в бесіду можна також тільки з числа друзів. Також людина, якого ви запросили на бесіду може підключати туди своїх друзів, які не стикаються з вашими.

Після того, як додали першого співрозмовника, з’являється кнопка «Додати». Натискаємо на неї і додаємо ще одного співрозмовника:

Таким чином, додаємо необхідну кількість співрозмовників, заповнюємо поле «Тема» і вводимо перше повідомлення.

Натискаємо на кнопочку «Відправити» і все, бесіда створена.

 

Як додати співрозмовника в бесіду або видалити з неї.

У своїх діалогах тепер ви можете спостерігати цю бесіду. Якщо зайти в неї, то можна побачити, скільки людей в ній присутній.

Щоб видалити якого-небудь учасника бесіди (співрозмовника) достатньо просто натиснути на посилання з кількістю учасників, у нас завантажиться повний список. Натискаємо на хрестик навпроти людини, якого хочемо видалити.

У правому верхньому кутку знаходимо кнопку «Дії», натискаємо на неї і у нас випадає цілий список, серед якого є пункт «Додати співрозмовника». Саме він нам і потрібен:

Як створити бесіду з телефону в мобільному додатку для Android

Запускаємо програму і натискаємо на пункт «Повідомлення» в лівому меню у вигляді конвертика):

У нас завантажуються всі діалоги, але ми на них не звертаємо уваги, нам потрібний значок олівця в правому нижньому куті. Натискаємо на нього:

У нас з’являється пункт «Створити бесіду», натискаємо на нього і додаємо необхідних співрозмовників:

Все, зі створенням нічого складного немає.

Тепер заходимо в діалоги і в саму розмову, яка у нас вже є в пункті «Мої повідомлення». У правому верхньому куті спостерігаємо три вертикальних точки. Натискаємо на них – це меню бесіди. З випав списку вибираємо «Налаштування бесіди».

Тут ми можемо як видаляти учасників бесіди, так і додавати їх.

Важливим є розділ «Повідомлення».

Тут ми можемо відключити звук повідомлень, або взагалі вибрати «Не турбувати». Справа в тому, що як тільки хтось з учасників напише повідомлення у бесіду, ваш телефон буде повідомляти вас про це характерним звуком. Не сильно хочеться слухати, наприклад, в годину ночі. Тому звук повідомлень краще відключити.

На цьому все, дорогі друзі. Ми з вами навчилися створювати бесіди, як у повній версії соціальної мережі Вконтакте, так і в мобільному додатку.

А, може, і це буде Вам цікаво: