Часто виникають ситуації, коли треба обговорити нагальну проблему не тет-а-тет (один на один), а з кількома людьми, тобто організувати якусь конференцію. Вконтакте є можливість організовувати спільний діалог, додаючи туди до 30 людей, детальніше як це зробити, ми розглянемо далі.

Створення бесіди Вк (Вконтакте)

На своїй сторінці заходимо в розділ «Мої повідомлення», в правому верхньому куті шукаємо кнопку «Написати повідомлення» і натискаємо на неї.

У вікні, необхідно додати учасників діалогу. Натискаємо на стрілочку і вибираємо зі списку друзів потрібних людей.

 

Вказуємо тему бесіди, пишемо перше повідомлення і тиснемо «Відправити». Ваше повідомлення прийде всім доданим вами учасникам і буде виглядати наступним чином.

Ми створили конференцію з трьох осіб. Подивитись усіх учасників можна натиснувши на напис, де вказується кількість користувачів, поруч із кнопкою «Відправити». Також ви можете відкрити меню «Дія» і відредагувати бесіду:

  • додати нової людини,
  • змінити назву,
  • оновити фотографію діалогу або додати, якщо її немає
  • показати всі вкладення — відкриється діалогове вікно з усіма вкладеними фотографіями, відеозаписами, аудіозаписами та документами,

  • пошук по історії повідомлень,
  • вимкнути або увімкнути сповіщення (сповіщення про нові повідомлення),
  • очистити всю історію повідомлень (щоб розпочати діалог з чистого аркуша),
  • залишити бесіду (вийти з вікна діалогу).

Як змінити число співрозмовників

Якщо ви творець конференції, то можете контролювати кількість її учасників і прибрати будь-якого користувача. Для цього натискаємо на рядок «#людей» , потім на хрестик.

 

Як видалити бесіду Вконтакте?

Для повного видалення вашої бесіди переходимо до списку всіх повідомлень, шукаємо в пошуку потрібний діалог і натискаємо на хрестик

Як створити бесіду в новому Вконтакте?

Вконтакте нещодавно запровадила новий дизайн у 10% користувачів, і тому на даний момент актуальна інформація про створення діалогу з декількома друзями в оновленій версії нашого сайту. Розділ повідомлень зазнав значні зміни, зовні все стало по іншому. Для створення бесіди натискаємо плюсик.

 

Вибір нових учасників являє собою список з радіо-кнопки, можна використовувати пошук, щоб було зручніше шукати серед більшої кількості друзів.

Після вибір потрібного числа користувачів, вказуємо тему діалогу і натискаємо на кнопку «Створити бесіду».

Отриманий результат виглядає ось так:

Таким чином, ми обговорили всі питання, пов’язані зі створенням бесіди на кілька осіб Вконтакте в різних інтерфейсах і розглянули базові можливості редагування конференції. Спасибі за увагу!