Для отримання можливості отримувати і відправляти листи по мережі, потрібно створення електронної пошти в Yandex. На сьогоднішній час, Яндекс вважається найбільшою IT-компанією в країні, тому ми і взяли його в якості прикладу.

Сервіси електронної пошти мають купою можливостей, які в кінцевому підсумку вони надають користувачам, де не боячись за безпеку можна зберігати свої листи з важливою інформацією. До того ж, компанія в якості подарунка дає кожному користувачеві 10GB вільної пам’яті в хмарному сховищі, якою вони володіють.

Плюси використання поштового сервісу Яндекс.

На процес реєстрації в будь-яких поштових сервісів йде близько двох-трьох хвилин, що безсумнівно швидко. У всіх процедура оформлення профайлу стандартні. Наприклад, потрібно ввести свій унікальний логін, пароль і звичайно ж стільниковий номер, також при бажанні можна ввести додаткову пошту, для повної безпеки.

– Сервіс Yandex відрізняється від інших тим, що він дає можливість користувачам вільно і безпечно використовувати всі його можливості. До того ж, всі направлені листи йдуть по захищеному з’єднанню.
– Яндекс не тільки розробила свій поштовий сервіс, але і багаторазово розширила його можливості, додавши спеціальні клієнти, завдяки яким не тільки можна користуватися поштою, але і проводити аудіо та відео дзвінки, що безсумнівно добре.
– Якщо ж у вас раптово відключили інтернет, а ви лише збиралися відправити лист другу, тоді не варто боятися. У спеціальному клієнта, сервіс має оффлайн режимом, що навіть за відсутності інтернет з’єднання буде зберігати ваші листи, а після підключення автоматично відправити адресату.
– Також є функція вкладення, які має доступ і без довгого завантаження. Даний метод дозволить не тільки зберегти свій інтернет-трафік, але і дасть можливість переглянути вкладення, не відкриваючи його.

Персональний аккаунт.

Пройти реєстрацію на Yandex можна абсолютно безкоштовно. Перед початком реєстрації, кілька разів подумайте про майбутнє адресу пошти, так як в майбутньому зміна його буде неможливим. Якщо ж ви створюєте пошту не для особистих цілей, а наприклад для роботи, тоді слід вибрати простий і прийнятний адресу, після чого його запам’ятовування не створить праці, як вам, так і клієнтам.

Для реєстрації своєї особистої пошти, слід інструкціям нижче наведеними:
– Переходимо за посиланням mail.yandex.ru
– У завантаженій сторінці знайдіть спеціальний банер, вказаний нижче на рисунку і натисніть кнопку створення пошти;

– Після виконання цих дій відкриється форма для заповнення особистих даних;

– Далі перед вами відкриється сторінка нової пошти, де швидко розберетеся в її функціях.

Друга пошта і синхронізація сторінок.
Яндекс дозволяє своїм користувачам використовувати відразу декілька облікових записів, так як це досить зручно, якщо ви має пошту для роботи і окремо для дому. Але якщо ви раптом вирішили зв’язати дві пошти для отримання загальних повідомлень у спеціальному клієнта, тоді скористайтеся функцією синхронізації.

Для додавання декількох поштових адрес в один обліковий запис, скористайтеся інструкцією нижче:
– Входимо на головну сторінку Яндекс;
– У верхньому правому куті буде вказана ваша поштова адреса, за якою слід клікнути;
– Далі тиснемо на кнопку “Додати користувача”, після чого слід налаштувати другу пошту. В кінцевому результаті ми отримаємо обліковий запис складається з двох електронних адрес.


Яндекс має спеціальні клієнти з підтримкою пов’язаних адрес на всі види мобільний пристроїв: Android, IOS, Windows Phone.