Як створити історію в Инстаграме

Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні ми з вами будемо говорити про таку нову фішку Инстаграма, як історії. Доки функція нова, матеріалу по даній темі фактично немає, а питань багато, то довелося мені самому вникати трохи, щоб зрозуміти, що до чого.

Давайте зараз ми разом з вами розберемося, що таке історія в Инстаграме, а також, як її налаштувати у себе в записі. Почнемо, мабуть, з самого визначення, як правило, яке я сам придумав.

Історія – це свого роду альбом, який складається з фотографій або відеокліпів, знятих вами за добу. Тобто в Історію додаються тільки фото, зроблені користувачем за останні 24 години.

Довго думав я, навіщо це взагалі стане в нагоді. Ходиш цілий день і знімаєш все підряд, робиш десятки варіантів, виходять якісь тимчасові пости. Однак, якщо зазирнути трохи глибше, то особисто для мене є один невеликий плюс в цій функції. Справа в тому, що з історії можна зберігати будь-які фото до себе на телефон або ж додавати їх як звичайні пости в Instagram. З цього випливає, що можна наробити купу фотографій, які будуть тимчасово зберігатися на серверах Интаграма, а потім вибрати найкращі і зберегти їх до себе в акаунт або на пристрій.

Зміст:

  • 1 Як створити історію в Инстаграме
  • 2 Як подивитися історію в Инстаграме.
  • 3 Редактор фотографій в Історії

Як створити історію в Инстаграме

Щоб почати знімати або додавати фотографії на свою історію, досить лише натиснути на значок «Плюсик» у лівому верхньому куті. Подивіться уважніше на скріншот:

Як створити історію в Инстаграме

У нас відразу запускається камера. Ми можемо робити фотографії і відразу ж додавати їх в історію в режимі реального часу. Можете включити спалах або переключити камеру, щоб зробити селфи. Всі кнопочки підписані на скріншоті.

Як створити історію в Инстаграме

Як подивитися історію в Инстаграме.

Історії ваших друзів точно також, як і ваша відображається трохи нижче рекомендацій, в самому верху. Кружечки користувачів у вигляді аватарок це і є історії. Можна спробувати натиснути на свою або чужу.

Як створити історію в Инстаграме

Подивіться уважніше на скріншот нижче, на ньому я підписав, що означає кожна з кнопок у віконці історії.

Як видно з скріншоту, ми можемо вибрати будь-яку фотографію з історії, після чого завантажити її собі на телефон або додати в instagram вже безпосередньо в свої пости.

Також ми можемо видалити будь-яке фото з історії, натиснувши на значок «кошика».

Шестірня в лівому верхньому куті означає кнопочку налаштувань історії.

Як створити історію в Инстаграме

Давайте спробуємо зайти в ці самі налаштування

Як видно з скріншота ми можемо приховувати свою історію від тих користувачів, від яких захочемо. Це дуже зручно, може ви взагалі для себе все це знімаєте, навіщо комусь ще бачити всі фотки, які ви за день понаробляли.

Як створити історію в Инстаграме

Редактор фотографій в Історії

Розробники Инстаграма трохи перестаралися і придумали примітивний редактор фотографій прямо в історіях.

Давайте спробуємо зараз натиснути на той самий плюсик в лівому верхньому куті, щоб почати фотографувати в історію і зробимо якесь фото.

Щоб додати його в історію є біла стрілочка внизу. Однак перш ніж додавати, можна цю фотку злегка прикрасити і вставити який-небудь текст (особисто я взагалі не розумію для чого це потрібно, але все ж).

Як створити історію в Инстаграме

До речі, якщо почати робити свайп ” вліво або вправо, то на фото можна накласти фільтр, наприклад, зробити його чорно-білим.

Ось так виглядає редактор: три пензлики і кілька кольорів:

Як створити історію в Инстаграме

Давайте спробуємо намалювати:

Як створити історію в Инстаграме

Або додати текст:

Як створити історію в Инстаграме

До речі, якщо ви хочете додати старе фото з галереї собі в історію. То неодмінно почитайте статтю, перейшовши за посиланням, а нашу сьогоднішню статтю я закінчую, нічого тут більше про розповідати історії.

А, може, і це буде Вам цікаво: