І так якщо ти це читаєш, то тобі подобається робити красиві і прикольні фотографії такого стилю як Колаж (collage) . Нещодавно моя близька подруга попросила мене зробити їй колаж на подарунок. Ну, я такий як би “розумний” зі знанням фотошопу взяв 9 її фотографій і почав їх ліпити на підібраний фон Коротше зайняло у мене це близько однієї години, навіть може бути більше так як я переробляв його ще так 4 рази…

Ну а тепер до теми, хочу в цій статті розповісти вам про парочку сервісів саме для створення такого стилю фото як Фотоколаж . Щоб наші читачі не потрапили в таку халепу як я Притому всі перераховані мною сервіси будуть онлайн.

І так моїми словами, що власне таке Фотоколаж – це з’єднані між собою фотографій або зображень, іноді навіть не взаємно пов’язані з тематики в одну картину або фото.

На перше місце хотілося б поставити ось такий сервіс fotor.com/ru/collage . У ньому дуже велике розмаїття форм, послідовності формування Фотоколажу. При цьому там є ще функція редагувати фото, перед тим як вставити у загальну сітку.



Ще про один сервіс хотів би поговорити про це fotokomok.ru/kollazh-onlajn-fotokollazh-iz-fotografij . Насправді це сайт повністю класифікується на фотографії і не тільки. Не знаю їхні додатки чи ні, але дуже зручний для створення Фотоколажу.
Знову ж багато видів розміщення фотографій але менше ніж на вищевказаному сайті. І не дуже добре налаштований редакторство фото

Ну і наостанок порекомендую найбільш простий сервіс це createcollage.ru . Тут немає не редагування фото, не багато видів розташування але при цьому можна швидко зробити Фотоколаж.

Сподіваюся, я комусь допоможу цією статтею, щоб зробити відмінний Фотоколаж не обов’язково мати супер знання фотошопу!