Для створення меню в групах і спільнотах соціальної мережі Вконтакте вам знадобиться графічний редактор. Краще всього для цього підійде «ADOBE PHOTOSHOP». Спочатку потрібно встановити програму (якщо її у вас ще немає), потім почати роботу над шаблоном для вашого меню. Розмір залежить від того, скільки вам потрібно встановити розділів.

Наступний крок — це робота над фоном. Його ви можете зробити будь-яким або вибрати яке-небудь конкретне зображення. Можна без проблем завантажити з інтернету і вставити в шаблон. Далі підписуєте розділи каталогу, якими ви хочете їх назвати. В майбутньому ці назви стануть посиланнями, які будуть направляти користувачів в потрібний розділ.

Після того, як закінчите шаблон, його необхідно розрізати на фрагменти. Для цього знаходите спеціальний інструмент «фрагмент», яким ви можете поділити свій шаблон на рівні частини. Це потрібно для того, щоб при завантаженні меню можна додати посилання на фрагмент.

Проте, щоб усе вийшло добре — потрібно використовувати допоміжні лінії, які активуються за допомогою натискання клавіш CTRL+R». Після натискання ви побачите лінії блакитного кольору — їх витягнути в різні сторони для того, щоб зробити кордону, де будуть виконані розрізи. Далі відкрийте в розділі інструментів розкроювання і виберете «фрагменти по напрямних», від чого зображення чітко розділиться на окремі частини списку.

Як тільки ви все зробите, заходьте в меню вибираєте зберегти для WEB і зберігаєте в зручному для вас місці в форматі «.JPEG». Потім ви зможете знайти свої картинки — в залежності від того, який адреса вибрали, переходите туди і побачите папку з картинками. Потім можете приступати до завантаження меню ваші групи.

Зараз ми розглянемо один з варіантів зовнішнього вигляду меню. Це тестовий приклад, зовсім необов’язково використовувати блокову структуру, краще проявити креативність, щоб відрізнятися від конкурентів і бути впізнаваним. Не забувайте, що багато залежить від назви групи.

Під кінець, хочу нагадати, що розмір зображення має бути не більше чотирьохсот пікселів в ширину. У висоту обмеження розміру немає. Тепер, прочитавши цю статтю, ви знаєте, які кроки потрібно зробити для створення меню у спільнотах соціальної мережі Вконтакте.