Як створити онлайн-презентацію?

Як створити онлайн презентацію?
Створення презентації онлайн.
Раніше що б створити презентацію потрібно було завантажити PowerPoint або аналогічну йому програму. Зараз же достатньо просто ввести у пошуковик “створення презентації онлайн”. Це дуже радує, так як не завжди є доступ до свого робочого ПК. Найбільш популярні ресурси, звичайно ж, Презентації Google і Prezi. Перша являє собою прямий клон Майкрософтовской програми. Але в порівнянні з ним повністю перероблена панель завдань, набагато приємніше виглядає кольорова схема, спрощено редактор слайдів і що більш важливо, це, звичайно ж, можливість зберігання презентацій в “гугловський хмарі”. Це дає повний доступ до ваших творіння в будь-якій точці світу, само собою потрібно мати підключення до інтернету.
Prezi більш складна у використанні програма. Інтерфейс досить навантажений в принципі непотрібними функціями, що робить її не такою привабливою порівняно з гуглом. Але якщо ви дуже прискіпливий до своїх робіт, то цей сайт відмінно підійде вам. Так само цей сайт можна використовувати з планшета на ОС iOS, так і Android.

Google Презентації
Як створити онлайн презентацію?
Як створити онлайн презентацію?

Prezi
Як створити онлайн презентацію?
Загалом, початківцям я б рекомендував Google Презентації через її простоти і можливості зберігання всіх ваших слайдів презентації в хмарі.