Привіт, друзі! Не так давно ми з вами розібралися, як писати твіти, сьогодні ж розглянемо, що таке ретвіти і як вони робляться.

Не складно здогадатися, що ретвіт – це твіт з іншого аккаунта, розміщений вами на вашому. Тобто, такий, свого роду плагіат із зазначенням джерела. Припустимо, ви читаєте стрічку новин, вам сподобався якийсь твіт і ви хочете поділитися ним зі своїми читачами, доцільно буде зробити ретвіт. Ретвіти дуже підходять, щоб ділитися новинами.

Зміст:

  • 1 Як ретвітнути твіт через офіційний сайт з комп’ютера
  • 2 Як зробити ретвіт в мобільному додатку на Андроїд

Як ретвітнути твіт через офіційний сайт з комп’ютера

Заходимо в свій аккаунт. Знаходимо новину, яку хочемо ретвітнути. Знаходимо внизу твіту кнопку, призначену для ретвітів (дві стрілочки, зациклені по колу) і натискаємо на неї:

У нас відкривається віконце, з допомогою якого ми можемо просто ретвітнути запис або ж додати до оригінального твіти свій коментар. Ретвіт з вашим коментарем називається цитатою.

Щоб цитувати якийсь напишіть твіт у спеціальному полі свій коментар і натисніть на кнопку «Твітнуть»:

Якщо ви не хочете нічого цитувати і коментувати, а просто зробити ретвіт, то залиште це поле пустим і просто натисніть на кнопку «ретвітнути».

В результаті ми отримуємо на своїй сторінці дві новини (ретвіти). Звичайний ретвіт відображається від імені облікового запису власника з його ж миниатюркой.

Ретвіт-цитата відображається від вашого імені з вашим коментарем. А в тексті просто вказується посилання на першоджерело:

Як зробити ретвіт в мобільному додатку на Андроїд

Точно також знаходимо запис, яку хочемо ретвітнути і натискаємо на вже знайому нам кнопочку:

З випавшого меню вибираємо пункт «Ретвітнути»:

Ретвіт відразу ж з’являється у нас на стіні:

Ми також можемо обрати з випавшого меню виберіть пункт «Цитувати». Що це ми вже знаємо з першого пункту нашої статті. Це той же самий ретвіт тільки з додаванням вашого коментаря. Давайте спробуємо натиснути.

Пишемо свій коментар до запису і натискаємо на кнопку «Твіт»:

Дивимося на результат. Ретвіт з цитатою додався від нашого імені, а звичайний ретвіт від імені того чоловіка, який є автором:

Все, я сподіваюся, ви зрозуміли з сьогоднішньої статті, що таке ретвіти і як вони робляться.

А, може, і це буде Вам цікаво: