Доброго часу доби. Я вже чорт знає скільки разів писав про те, що я дуже часто переустанавливаю систему. Звичайно, не всі дії, які я роблю для свого сайту, можна безболісно скасувати, але розгортати систему повністю з нуля це не завжди зручно. На щастя, в операційних системах Windows передбачена можливість резервного копіювання поточного стану операційної системи з усіма програмами і налаштуваннями для майбутнього відновлення. В принципі, тут все дуже просто, діємо згідно інструкції нижче. Інструкція з відновлення розділу, з використання даної резервної копії, доступна тут.

Відеоінструкція до даної статті доступна тут

1) Відкриваємо «Панель управління» ? «Система і безпека» ? «Історія файлів«. Чекаємо коли система зробить аналіз і внизу зліва вибираємо «Резервна копія образу системи«:

2) Вибираємо місце для збереження образу. Це може бути один з локальних дисків, DVD-носії або мережева папка:

3) Вибираємо диски для резервного копіювання. Якщо у вас два SSD диска, один для системи та основних програм, другий-для ігор або важких програм, тут вам краще відзначити і другий диск теж.

4) Перевіряємо дані і тиснемо кнопку «Архівувати»:

5) Пішов процес збереження резервної копії системи:

6) Після завершення достатньо закрити вікно відповідною кнопкою:

Інструкція з відновлення системного диска з резервної копії.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru