Практично будь-яка людина, зараз мріє про те, щоб він виділявся з натовпу, приміром, просто взявши і встановивши на свій пристрій – iPhone нову мелодію дзвінка. З-за того, що компанія Apple заборонила вносити коригування в стандартні конфігурації пристрою, у людини не було можливості, наприклад, взяти і поставити улюблену мелодію на сигнал виклику. Зараз, ця проблема була вирішена, з’явилося багато оригінальних способів виконати таку нескладну маніпуляцію, і ми сьогодні поговоримо, про кращих методах, за допомогою яких можна добитися результату.

iTunes – метод нарізки потрібної композиції.

Кілька років тому впоратися з установкою мелодії на сигнал виклику для iPhone було набагато важче, ніж зараз. Адже не було спеціальних програм, здатних дати користувачеві те, що він бажає отримати, пізніше почали виходити утиліти, але вони були настільки складні в управлінні, що працювати в них було неможливо, але от вже зараз можна скористатися стандартною програмою для роботи з яблучними пристроями, і отримати найвищий результат. Програма має назву iTunes, з-за того, що вона поширюється на безкоштовній основі, завантажити її можна на просторах інтернету або на офіційному сайті виробника яблучної техніки. Після установки, ви зважилися на те, що будете створювати власний сигнал виклику? Тоді приступаємо, якщо слідувати інструктажу, то процес не займе багато часу, і все буде ефектно.

1. Необхідно вибрати композицію в програмі, і відтворити її. Якщо треку в софті не було виявлено, ви можете додати його в базу, скориставшись «Файл» – «Додати файл в медіатеку».

2. Тепер необхідно встановити уривок пісні, який вам дійсно сподобався. Потрібно пам’ятати, що мелодія виклику не може перевищувати тридцяти секунд по тривалості, отже, перевіряємо правильність власного вибору. Щоб виконати маніпуляцію, потрібно на виділену композицію натиснути правою кнопкою миші, і перейти до пункту «Відомості» – «Параметри». Саме це меню відповідає за те, щоб самостійно встановити тривалість необхідного відрізка пісні.

3. Слідом за тим, що ви вже зробили, потрібно вказати, що вам необхідна версія цієї пісні в такому форматі, як «AAC». Для цього знову натискаємо правою кнопкою миші на композицію, тільки тепер вибираємо пункт з назвою «Створити версію у форматі AAC». Коли операція буде виконана, утиліта подасть звуковий сигнал, який повідомляє про те, що можна перейти до наступного кроку.

4. Тепер нам необхідно відкрити провідник, для цього правою кнопкою миші натискаємо на обрану композицію, і натискаємо на пункт «Показати в Finder.

5. На цьому етапі людина повинна виконати перейменування створеної композиції, а все з-за того, що вам потрібно поміняти формат файлу на m4r, стандартно він був встановлений в m4a.

На цьому всі дії завершені, тепер ви можете спокійно встановити цю композицію на дзвінок, в настройках свого пристрою. До речі, можете видалити версію у форматі AAC з вашого телефону, щоб не займати зайвого місця на смартфоні. З створеної композицією зараз ви можете виконувати різні дії, наприклад, ви можете перейменувати, або перетягнути на зручну для вас папку.

Створення мелодії виклику за допомогою сервісів в мережі «Інтернет».

Зараз необхідну композицію переробити в мелодію виклику можна і з допомогою різноманітних сайтів в мережі, їх велика кількість, і принцип кожного з них однаковий. Популярними сервісами на даний момент вважаються такі сайти, як:

1. MP3Cut – один з найбільш зручних сервісів для роботи програми. Він допомагає створювати кожної людини свій індивідуальний рінгтон, крім цього в софті передбачена можливість адаптації створеної мелодії. Це означає, що сайт автоматично створить плавні переходи від початку до завершення обраної композиції. Є спеціальна кнопка, що дозволяє відразу конвертувати отриману мелодію виклику в потрібний формат. Цей сервіс працює 24 години в добу і повністю безкоштовний.

2. MP3 Maker – ще один безкоштовний інструмент, який дозволяє створювати якісні мелодії виклику безкоштовно. Є російська локалізація, що дозволяє швидко розібратися в інтерфейсі порталу. До речі, цей сайт був відразу адаптований під власників яблучної техніки.

3. Tuneusin – черговий сервіс для створення рингтонів. Він, правда, зберігає отримані композиції у формат mp, власники техніки від Apple повинні будуть потім самостійно проводити конвертацію, щоб отримати потрібний формат.

4. Tonebee – один з привабливих сервісів, які мають власну базу мелодій виклику. Крім того, цей сервіс обмежує запис у тридцять секунд-саме стільки необхідно для будь-якого рінгтона. Одним мінусом на порталі є обов’язкова реєстрація, без неї функціонал не відкривається.

5. The Kakophone – самий креативний сервіс зі створення рингтонів. Виявилося, тут можна створити дійсно щось нове і шикарне. Є ряд спеціальних налаштувань, за допомогою яких, людина добивається результату. Зараз, унікальний рингтон створити стало набагато простіше, коли з’явилися такі сайти. Єдиний недолік порталу – неможливість зберегти мелодію для техніки від Apple, отже, вам наприкінці необхідно буде проводити конвертацію в необхідний формат.

Кожен з вище названих проектів працює за однією і тією ж схемою, яка передбачає три кроки: завантаження необхідної пісні, нарізка необхідного відрізка, а потім збереження результату .