Як створити таблицю онлайн

Багато хто з нас працюють з різними таблицями формату Excel. З їх допомогою ми формуємо звітність, фіксуємо статистичні показники, узагальнюємо отримані дані. Зазвичай такі таблиці ми створюємо в самому згаданому редакторі, але що ж робити в ситуації, коли на підручному комп’ютері не виявилося встановленого MS Office? В цьому випадку нам на допомогу прийдуть різноманітні мережеві сервіси для створення таблиць онлайн, внести в неї необхідні показники, а потім і зберегти на ПК. В даному матеріалі я розповім, як зробити електронну таблицю онлайн, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Як створити таблицю онлайнРозглядаємо мережеві рішення для створення таблиць

Ресурси, які будуть описані мною нижче, володіють більшістю можливостей стандартного MS Excel. Після переходу на такий ресурс вам запропонують пройти реєстрацію, після чого ви зможете повною мірою користуватися можливостями сайту для створення і редагування електронних таблиць.

При цьому зовнішній вигляд таких сервісів і особливості роботи з таблицями не відрізняється від стандарту Ексель. Збереження отриманих результатів зазвичай можливо як на ПК, так і пов’язане з цими ресурсами хмара.

Зміст статті:

 • Google Sheet – електронні таблиці від Гугл онлайн
 • Zoho Sheet – створення таблиць онлайн безкоштовно
 • Office.live.com – зручний мережевий офіс від Microsoft, що включає в себе редактор таблиць Excel
 • Offidocs.com – швидке створення електронних таблиць онлайн
 • Сервіси для створення HTML-таблиць
 • Висновок

Google Sheet – електронні таблиці від Гугл онлайн

«Таблиці Google Sheet) – це потужні електронні таблиці, доступні для використання у вашому браузері. Незважаючи на те, що даний інструмент позиціонується як автономний продукт, він є частиною хмарного «Google Drive», і працює у зв’язці з мережевим інструментарієм від «Google Docs». Використовуючи «Google Sheet», ви можете створювати і редагувати будь-які документи як поодинці, так і разом з іншими користувачами онлайн. Сервіс має величезну галерею темплейтів для полегшеного старту, стабільний в роботі, підтримує безліч вбудованих формул і автоматичне збереження створюваних документів.

Для роботи з онлайн-сервісом необхідно:

 • Перейти на «Таблиці Гугл».
 • Натиснути «Відкрити Гугл таблиці» (при необхідності пройдіть процедуру реєстрації).
 • Потім необхідно натиснути на кнопку з плюсом внизу, і перейти до безпосереднього створення таблиці онлайн.
 • Для збереження результату необхідно буде натиснути на «Файл» — «Скачати» — «Файл Майкрософт Ексель».
 • Як створити таблицю онлайнРобота з таблицями за допомогою інструментарію Google Sheet

  Zoho Sheet – створення таблиць онлайн безкоштовно

  «Таблиці Зохо» (Zoho Sheet) — інструмент, що дозволяє створювати і редагувати таблиці, і працювати з ними одночасно в мережі Інтернет. Сервіс виділяється своїм безкоштовним характером, високою швидкістю роботи, підтримкою безлічі різних форматів при експорті та імпорті файлів. Даний редактор таблиць є структурним компонентом «Zoho Office Suite» — набору мережевих додатків з досить широким функціоналом. Можливості «Zoho Sheet» також включають збереження результатів в хмарі, журнал контролю, високий рівень підтримки користувачів.

  Для роботи в цьому редакторі таблиць потрібно:

 • Зайдіть на сайт zoho.eu, натисніть на «GET STARTED FOR FREE».
 • Пройдіть процедуру реєстрації (можна використовувати аккаунт в соц.мережах).
 • Почніть роботу з сервісом (вона не відрізняється від роботи зі стандартним Ексель).
 • Збережіть файл стандартним способом.
 • Як створити таблицю онлайнТабличний редактор Zoho Sheet

  Office.live.com – зручний мережевий офіс від Microsoft, що включає в себе редактор таблиць Excel

  Сервіс office.live.com (також відомий як Office 365) — це безкоштовний офісний пакет від компанії Майкрософт, пропонований користувачеві онлайн і абсолютно безкоштовно. У його комплектацію включений і функціонал MS Excel, що дозволяє легко створювати і редагувати електронні таблиці онлайн.

  Також вам може бути цікаво, як працювати з Ворд онлайн.

  Для створення таблиці на цьому сервісі необхідно:

 • Перейдіть на ресурс www.office.com натисніть на «Вхід».
 • Зареєструйтеся (при необхідності створіть обліковий запис).
 • Виберіть веб-застосунок Excel» — «Нова книга».
 • Почніть працювати.
 • Незважаючи на деяку обмеженість функціоналу даного мережевого продукту, він цілком підійде для конструювання базових електронних таблиць в режимі онлайн.

  Як створити таблицю онлайнЗовнішній вид Макрософт Ексель онлайн

  На основі даної мережевої версії Майкрософт Офіс працюють сервіси по роботі з таблицями Яндекса і Мейл.Ру. Приміром, на сайті ” Яндекс.Ру потрібно перейти в Яндекс. Диск, там натиснути на «Создать» та вибрати «Таблицю».

  Як створити таблицю онлайнСтворення таблиці на Яндексі

  Offidocs.com – швидке створення електронних таблиць онлайн

  Сервіс offidocs.com — це гнучка і досить потужна платформа, що дозволяє вам працювати онлайн з різними стаціонарними програмами через ваш веб-навігатор. Завдяки можливостям платформи ви можете працювати з такими інструментами, як «LibreOffice», «GIMP», «Dia» та іншими рішеннями з допомогою мережі. Не потрібно ніяких стаціонарних інсталяцій, просто запустіть offidocs.com і використовувати можливості, які відкрилися.

  Для створення таблиць онлайн перейдіть на offidocs.com і приступайте до роботи з відкрилася таблицею. Незважаючи на деяку урезанность функціоналу, дана платформа підійде для більшості необхідних нам операцій.

  Як створити таблицю онлайнЗовнішній вид ресурсу offidocs.com не відрізняється від інших редакторів таблиць

  Сервіси для створення HTML-таблиць

  Також у мережі представлено низку сайтів, що дозволяють створювати таблиці html онлайн. Для цього досить визначитися з рядом базових налаштувань, згенерувати таблицю, скопіювати отриманий html код на сайт, і отримати шуканий результат.

  Серед таких сервісів можна згадати наступні:

  • daruse.ru – онлайн генератор таблиць. Настройка майбутньої таблиці виконується шляхом декількох кліків;
  • apsolyamov.ru – ще один мережевий генератор html-таблиць. Його настройка проводиться схожим чином для сервісів такого типу – вибираєте кількість рядків та колонок, натискаєте «Генерувати», потім копіюєте отриманий html код на ваш сайт;
  • realadmin.ru – інший альтернативний сервіс з тотожним функціоналом, в якому настройка виконується ідентичним чином.

  Як створити таблицю онлайнЗовнішній вигляд онлайн генератора таблиць apsolyamov.ru

  Висновок

  Перераховані в даному матеріалі мережеві сервіси підтримують роботу з електронними таблицями формату Excel, і можуть бути рекомендовані як зручний допоміжний інструмент при відсутності пакет MS Office на ПК. При цьому найбільш оптимальним я вважаю функціонал Google Sheet» — можливості даного сервісу мало поступаються можливостям популярного Microsoft Excel.