Числова інформація, яка поміщена в таблиці вважається більш сприйнятливою і понятливой для людини, ніж якщо вона буде написана без таблиці. Тому і різні фінансові звіти вміщують більше табличних даних, а в текстовій частині пишуть висновки, рекомендації і т. д. За допомогою Microsoft Word, ви можете легко і швидко створювати таблиці різного виду і поміщати в їх осередку не лише числа, але й текст.


Щоб зробити таблицю в Word досить виконати такі прості дії:

Знаходимо вкладку «Вставка» і натискаємо на неї.


Далі тиснемо на «Таблиця» і перед вами відкриється меню «Вставка таблиці».


Як ви бачите на зображенні, у цьому меню є такі функції:

Вставити таблицю – дає змогу ввести необхідну кількість стовпців і рядків, що вам необхідно для вашої таблиці. Також ви можете налаштувати ширину стовпців.


Після того, як ви натиснете «ОК» вам автоматично створиться така ось таблиця.


Намалювати таблицю – дозволяє вручну намалювати на аркуші необхідну кількість рядків та стовпців.


Замість звичайної стрілочки ваш курсор змінить вигляд на олівець. Як ви побачите на зображенні нижче, майбутня створена ділянка буде виділена курсивными лініями, а після того, як ви отожмете ліву кнопку миші – вона стане вже звичайною. Дуже зручний спосіб створювати окремі осередки в будь-якій частині таблиць.


Експрес-таблиці – це добірка шаблонних таблиць в Microsoft Word 2007. Їх не так багато, тому Експрес-таблиці не набрали більшої популярності серед користувачів.


Таблиця Exel – вставляє в обрану вами область таблицю з табличного редактора Microsoft Exel.


І на останок, у Microsoft Word 2007 є ще одна дуже зручна функція створення таблиць.


В тій галузі, що я виділив ви можете вибрати необхідну кількість клітинок і таблиця автоматично створитися. Але той спосіб підходить тільки для тих, кому потрібні маленькі таблиці, з невеликою кількістю рядків і стовпців.

У цьому уроці ми розглянули як створювати таблиці у текстовому редакторі Microsoft Word 2007.