Буває таке, що вам доводиться дуже часто використовувати якусь програму, а вона знаходиться досить глибоко«, приміром, на Локальному диску D. Наведу приклад шляху до файлу, який «захований» в папці «tiot».

D:web-2.0-509beautifulcurvesimagesfootertiot

Тобто, згідно вищезгаданого шляху, вам потрібно 14 разів натиснути ліву кнопку миші, щоб дістатися до цієї папки. Існує дуже просто спосіб виправити цю проблему – створити ярлики найбільш часто використовуваних програм на Робочому столі.

Ярлики полегшують життя користувачів ПК.
Давайте розглянемо 3 способи створення ярликів на робочому столі.

Перетягування

За допомогою перетягування необхідного файлу з папки на робочий стіл ви можете легко і швидко створити ярлик тієї чи іншої програми. Для цього вам необхідно:

1. Натисніть лівою кнопкою миші на потрібний ярлик.
2. Перетягнути його на вільне місце Робочого столу.


3. Відпустіть ліву кнопку миші.


Ту саму операцію можна проводити, переміщаючи ярлики (папки, портфелі, музичний або відео файли тощо) не тільки на Робочий стіл, але і в будь-яку іншу папку або Локальний диск.

Відправити на Робочий стіл

Цей метод підійде тільки в тому випадки, коли вам потрібно перенести наявний вже ярлик на Робочий стіл. Тобто за допомогою нього неможливо переміщати файли з інших папок або Локальних дисків. Таким методом можна створювати ярлики на Робочому столі.

1. Натисніть правою кнопкою миші на потрібний файл.
2. Виберіть у меню «Відправити» — > «Робочий стіл (створити ярлик)»


За частки секунд потрібний ярлик буде створено на Робочому столі.

Копіювати-Вставити

Ну і, мабуть, останній спосіб, який за своїм функціоналом не поступається першому – це скопіювати файл і вставити на Робочий стіл.

Ви, мабуть, помітите, що можна не тільки копіювати, але і вирізати. Частково ви праві, але ми ж можемо, абсолютно випадково, видалити ярлик з Робочого столу і в цьому випадку вам доведеться заново встановлювати необхідну програму. Тому краще зробити копіювання.

1. Натискаємо правою кнопкою миші на необхідний для копіювання файл;
2. Вибираємо «Копіювати»;


3. У будь-вільної області на Робочому столі натискаємо «Вставити».


Більш просунуті користувачі ПК можуть користуватися комбінацій Ctrl+C і Ctrl+V, які виконую відповідно функцію копіювання файлу і «вставляння» його в необхідне місце.