Ярлик сайту дозволить вам швидко відкривати потрібну web-сторінку. Хоча зараз і існує можливість додати потрібну сторінку в закладки браузера – багато хто до цих пір створюють ярлики з посиланнями на сайти.

Раніше на сайті ми вже описували процес створення ярликів програм на Робочому столі. Зараз нам необхідно зробити теж саме, тільки в графу “Вкажіть місце розташування об’єкта” необхідно ввести не шлях до програми, а url-адресу сайту.


Також вам буде необхідно вказати найменування ярлика.


Новостворений ярлик сайту на Робочому столі буде мати такі властивості.


Але це ми пішли по більш довгому шляху. Існує також другий спосіб створення ярлика з посиланням на сайт. На жаль, він не працює в браузері Opera, але точно працює в Google Chrome і у браузері від Яндекса. До речі, хотілося б нагадати, що ці два браузера вважаються кращими для операційної системи Windows7.

Другий спосіб полягає в наступному. Відкрийте вкладку з необхідним url-адресою сайту. Близько рядку введення url-адреси знайдіть кнопку “Відомості про сайт“. Змініть розмір вікна браузера так, щоб з’явилася хоча б частину Робочого столу. Потім утримуйте натиснутою ліву кнопку миші на кнопку “інформація про сайт” – перетягніть його на Робочий стіл.