Як створити ярлик Яндекс браузера

Зміст:

  • 1 Створення ярлика на робочому столі через розташування файлів
  • 2 Створюємо ярлик через Пуск

Привіт, друзі! Якщо в один прекрасний день Ви помітили, що ярлик веб-браузера, яким Ви користуєтеся, пропав з робочого столу, тоді давайте розберемося, як його повернути. Статися це могло з різних причин: некоректно почистили комп’ютер або ноутбук від «сміття», видалили його випадково разом з іншими файлами, а може, при встановленні не відзначили галочкою пункт «Створити ярлик на робочому столі».

Якщо ярлика браузера на робочому столі немає, то щоб зайти в Інтернет, доведеться кожного разу шукати потрібну програму на комп’ютері через Провідник Windows. Це не зовсім зручно, та й часу займає пристойно. Тому давайте розбиратися, якими способами можна створити ярлик Яндекс браузера на робочому столі комп’ютера.

Створення ярлика на робочому столі через розташування файлів

Перший спосіб полягає в наступному: знаходимо папку, в яку був встановлений Yandex і створюємо його для виконуваного файлу.

Але перед цим потрібно включити видимість прихованих файлів і папок на комп’ютері. Для цього відкрийте: «Пуск» – «Панель управління».

Як створити ярлик Яндекс браузера

У наступному вікні вгорі поставте «Перегляд» – «Великі значки», і виберіть зі списку пункт «Параметри папок».

Як створити ярлик Яндекс браузера

Далі потрібно перейти на вкладку «Вид». У розділі «Додаткові параметри», поставте маркер в полі «Показувати приховані файли, папки і диски». Натисніть «Застосувати» і «ОК». Позакрывайте всі вікна.

Як створити ярлик Яндекс браузера

Наступне, що потрібно зробити – знайти через Провідник папку, в яку був встановлений Яндекс браузер. Розташовується вона зазвичай по наступному шляху:

C:UsersMasterAppDataLocalYandexYandexBrowserApplication

Користувачі – це Користувачі, а замість Master виберіть ім’я Вашого комп’ютера або ноутбука. Папка «AppData» – це прихована папка, саме для її відображення, ми спочатку включили видимість всіх прихованих файлів і папок.

Знайдіть у списку Яндекс браузер. Зверніть увагу, що навпроти нього, у стовпці «Тип», повинно бути написано «Додаток».

Як створити ярлик Яндекс браузера

Виділіть рядок з додатком «browser» (у Вас може називатися інакше), і виберіть з випадаючого списку «Надіслати», потім – «Робочий стіл (створити ярлик)».

Як створити ярлик Яндекс браузера

Після цього, у зазначеному місці з’явиться потрібний символ. При бажанні, його можна перейменувати, наприклад, «Яндекс.Браузер», або просто «Yandex».

Як створити ярлик Яндекс браузера

Створюємо ярлик через Пуск

Другий спосіб, на мій погляд, простіше першого. Для його створення, натисніть на кнопку «Пуск». Потім клацніть по пункту «Всі програми».

Як створити ярлик Яндекс браузера

Знайдіть в списку папку з назвою «Yandex» і клацніть по ній лівою кнопкою миші. Потім наведіть курсор на інформацію, що з’явилася рядок з назвою і логотипом браузера та натисніть праву кнопку миші.

З контекстного меню виберіть «Відправити». У наступному списку вибираємо зазначений раніше пункт.

Як створити ярлик Яндекс браузера

Значок з’явиться на робочому столі.

Як створити ярлик Яндекс браузера

Думаю, у Вас все вийшло, і тепер заходити в Інтернет Ви зможете, просто якшо по створеному ярлику Яндекс браузера.