За час перебування у соціальній мережі Вконтакте ви, напевно, не раз помічали, як вас запрошували на різні зустрічі або інші заходи. І це були не просто повідомлення від друзів типу «Привіт, давай сходимо на концерт». Це були автоматично відправлені запрошення в групу вк., оформлену, як захід: з часом провидіння, а також місцем та учасниками. Сьогодні ми з вами розберемося, як такі заходи робляться в технічному плані.

Зміст:

  • 1 Як створити захід у вк в повній версії
  • 2 Як створити захід (зустріч) з мобільного вконтакте
  • 3 Де знайти створене захід

Як створити захід у вк в повній версії

Заходимо на свою сторінку і переходимо у вкладку «Групи» в лівому меню:

У нас відкриваються всі спільноти, в яких ми складаємося. Але нас вони не цікавлять, ми в правому куті тиснемо на кнопочку «Створити спільноту»:

Далі у віконці необхідно вибрати вид спільноти. В нашому випадку це буде, природно, «Захід». Система підказує нам, що це зручно для організації концертів та вечірок. Вказуємо тут також назва майбутнього заходу.

Тиснемо на кнопочку «Створити спільноту»:

Все, тепер у нас відкривається сторінка для заповнення інформації про майбутню зустріч. Всі пункти там зрозумілі, головне правильно вкажіть час проведення заходу.

Після того, як введете всі дані, не забудьте натиснути кнопку «Зберегти»:

Всі, захід створено. При бажанні можна ще як слід оформити його. Щоб розповісти про майбутній захід тиснемо на кнопочку «Запросити друзів» прямо під аватаркою:

У нас відкривається список друзів. Навпроти необхідних людей натисніть на посилання «Надіслати запрошення»:

Якщо ви хочете доповнити або змінити інформацію про захід, то під аватаркою спільноти є кнопочка у вигляді трьох горизонтальних точок. Натисніть на неї і з випав списку виберіть пункт «Управління спільнотою»:

Також трохи нижче ви можете додати фотографії заходи, а також при бажанні контакти або посилання на інші джерела.

Ось і все, начебто нічого складного.

Як створити захід (зустріч) з мобільного вконтакте

Якщо ви хочете виконати все те ж саме, але тільки з мобільного додатку Вконтакте для Android. То зараз я спробую вам в цьому допомогти.

Запускаємо додаток і в лівому меню клацаємо за пунктом «Групи»:

Підвантажуються у нас всі групи, в яких ми складаємося. Звертаємо увагу на плюсик в правому верхньому куті. На нього ми і натискаємо.

Цей плюсик і означав кнопочку створення спільноти. У нас вискакує вже знайоме нам по першому пункту віконце, в якому потрібно ввести назву заходу, а також вибрати тип спільноти.

Після того, як все зробили, не забудьте натиснути на кнопку «ОК».

Всі, захід створено:

Де знайти створене захід

Якщо ви створили якусь зустріч і не можете її знайти, після того, як всі заповнили, то не переживайте, зараз я покажу, де знайти ваш захід.

Натискаємо на посилання «Групи» в лівому меню. Після вгорі необхідно натиснути на вкладку «Керування»:

Ось тут знаходяться всі спільноти, а, відповідно, і заходи, якими ви керуєте:

От і все. Сьогодні ми навчилися створювати заходи в соціальній мережі Вконтакте. Тепер, якщо вам необхідно створити якусь зустріч зі своїми друзями, то у вас не повинно виникнути жодних проблем.

А, може, і це буде Вам цікаво: