Практично кожна сучасна людина має аккаунт у соціальній мережі. Соціальна мережа дає нам можливість спілкуватися з друзями, слухати музику, дивитися фільми — все це абсолютно безкоштовно. Безсумнівно, у процесі використання соцмережі вконтакте виникає безліч питань, і не завжди розробники можуть оперативно допомогти їм. У наших попередніх статтях ми вже розбиралися з тим, як видалити сторінку в вк, видалити видалені сторінки вконтакте і як скачати музику вконтакте. Сьогодні ми дізнаємося, як у вконтакте видалити всі записи зі стіни.

Для чого може виникнути необхідність видалити всі записи зі стіни в вк? Причин може бути безліч. Можливо, ви не хочете видаляти аккаунт, а просто хочете почати своє життя в соцмережі з чистого аркуша. Однак, якщо у вас 1000 записів на стіні, видаляти кожну запис досить проблематично і трудомістко. Раніше розробники дозволяли видалити всі записи зі стіни з меню налаштувань, але потім цю можливість убоали, нібито для підвищення безпеки облікового запису. Сьогодні ми навчимося видаляти всі записи зі стіни в 3 кліка миші. Отже, приступимо.

Як у вконтакте видалити всі записи зі стіни

  • Перейдіть на вашу сторінку в соціальній мережі Вконтакте або групу, зі стіни якої ви хочете видалити всі записи.
  • Вставити в адресний рядок браузера наступний текст:

java***script:var h = document.getElementsByClassName(«post_actions»);var i = 0;function del_wall(){var fn_str = h[i].getElementsByTagName(«div»)[0].onclick.toString();var fn_arr_1 = fn_str.split(«{«);var fn_arr_2 = fn_arr_1[1].split(«;»);eval(fn_arr_2[0]);if(i == h.length){clearInterval(int_id)}else{i++}};var int_id=setInterval(del_wall,500);

  • Зробіть видалення зірочок *** і натисніть Enter
  • Запускається скрипт, який почне видалення записів з вашої стіни вконтакте в автоматичному режимі. Через деякий час всі ваші записи будуть видалені.

Питання, для роботи скрипта з видалення записів зі стіни вконтакте

Як зупинити скрипт? — Оновити сторінку (F5 на клавіатурі)

Скрипт не запускається, а відкривається пошук після натискання Enter…

Швидше за все, ви забули видалити зірочки *** в коді

Мені потрібно видалити старі записи з стіни, а більш нові залишити

Тиснете на стіну, після у правому верхньому куті «Перейти до пошуку», а потім «Запису до визначеної дати». Після цього вибираєте дату, записи виводяться і ви вставляєте скрипт в адресний рядок.

А буде працювати скрипт в групі? Можна видалити всі записи зі стіни групи вконтакті?

Скрипт буде працювати, але тільки якщо ви є керівником групи.

А чи спрацює скрипт в мобільному додатку?

Можливо, можете спробувати. І не забудьте написати про результаті в коментарях.

А фотографії втечуть?

Лише ті, що були опубліковані на вашій стіні.

 

Отже, сьогодні ми зрозуміли як у вконтакте видалити всі записи зі стіни. Дякую за увагу.