Вже починають забуватися ті дні, коли поняття бездротового доступу до мережі Інтернет не існувало. Зараз WiFi є практично всюди: метро, ресторани, бібліотеки, торгові центри і т. д. Не будемо відходити далеко від теми, адже ви відкрили цю статтю, щоб дізнатися, як у Windows 8 і 10 подивитися свій пароль від WiFi. Це дійсно дуже важлива тема, оскільки не багато користувачів, які перейшли на нові операційні системи від Microsoft, які досконало в них розбираються (особливо це стосується «десятки»).
Давайте розглянемо два простих способи, які дозволять вам з легкістю дізнатися свій пароль від WiFi Windows 8 і 10.

Перший спосіб

На панелі завдань відшукайте значок мережі. До речі, він може також розташовуватися в треї. Якщо відшукали, то клацніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом».

Відкриється вікно «Центр управління мережами і загальним доступом». В цьому вікні знайдіть розділ «Перегляд активних мереж». В ньому ви побачите вашу WiFi мережу. Клацніть по ній.

Відкриється вікно «Стан — Бездротова мережа», в якому вказані різні параметри. Нам вони зараз не потрібні, а необхідна лише кнопка «Властивості бездротової мережі». Натисніть на неї.

У новому вікні вам потрібно перейти на вкладку «Безпека».

Тепер встановіть галочку (прапорець) навпроти напису «Відображати символи».

В області «Ключ безпеки мережі» ви побачите пароль від точки доступу бездротової мережі, який ви на даний момент підключені.

За допомогою таких не хитрих маніпуляцій ви швидко змогли дізнатися свій пароль від WiFi Windows 8 і 10.

Другий спосіб

Цей спосіб більш персонален, адже він залежить від вашого роутера. Але всі роутери мають спеціальні утиліти і програми, за допомогою яких користувачі можуть налаштовувати їх, у тому числі і встановлювати або прибрати паролі.
Так що вам необхідно запустити програму управління роутером, вказати в ній дані авторизації (зазвичай вони знаходяться на коробці від самого пристрою). Зазвичай, пароль для WiFi вказується в розділі «Безпека» або в подібних йому за назвою.
Висновок
Вітаємо вас, тепер ви знаєте як в операційних системах Windows 8 і 10 переглянути свій пароль від WiFi. До речі, рекомендуємо вам також прочитати статтю про те, як дізнатися чи крадуть мій вай фай.