Дійсно, мало на планеті Земля людей чия пам’ять подібна кременю. Середньостатистичному користувачу доводиться мириться з недосконалістю людської пам’яті і постійно балансувати на межі «забув/пригадав». Повсюдно використовуються технології авторизації буквально заполонили інтернет. Без секретних даних (акаунту) глобальний простір стає обмеженим, а іноді і зовсім може бути закритим. У нашому випадку ми розберемося в тонкощах вирішення питання: «Як увійти в Яндекс пошту без пароля і логіна». Адже найчастіше електронну скриньку є своєрідним сховищем вельми цінної інформації, без якої життя сучасної людини може якісно зміниться, причому не на користь благополуччя.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1. Введення у власну безпеку
  • 2 Чотири незмінних методу «згадати» секретні дані
  • 3 Головна паспортна сторінка: спроба номер один
  • 4 Відновлення доступу: другий варіант повернути контроль над аккаунтом
  • 5 На завершення: кілька цінних порад

Запровадження у власну безпеку

Нехай пробачить читач автора цієї статті, але без своєрідного повчання «так більше не можна!» ну, дійсно, ні як не можна. Легковажне ставлення до питань, що стосуються конфіденційних даних, якщо хочете, є шлях у прірву нескінченного невезіння і як правило глобальних проблем. Занадто закручено, скажіть ви? Ан ні, шановні пані та панове.

Втім, проблеми (нехай ви і не вважає їх такими катастрофічними…) все ж вже мають місце бути — ви забули дані облікового запису і не можете увійти у власний ящик для електронної кореспонденції. Адже так? Ну а що стосується «може бути і гірше!» то це справа часу. Одного разу невидима рука «чесноти» скористається вашою забудькуватістю і нагадає вам, що означає, надійно берегти конфіденційну інформацію (цікава тема в розгорнутому вигляді тут).

Ну, а тепер настав час повернути втрачений контроль над поштовим акаунтом…

Чотири незмінних методу «згадати» секретні дані

Все що буде написано далі — офіційні способи. Іншими словами, будуть представлені інструменти нагадування від Яндекс сервісу, які допоможуть вам згадати важливу інформацію, яка з високою часткою ймовірності ідентифікує вас як законного господаря поштового аккаунта.

Втім, заради сміху, завжди можна скористатися бабусиним методом — забули щось, обв’яжіть нитку навколо ніжки стільця і все згадається… Тим не менш, на повному серйозі ми продовжуємо.

Головна паспортна сторінка: спроба номер один

Можливо, десь все ж ви зберегли секретні дані: блокнот, «непомітний листок» або напис олівцем на столі… Ні? Тоді, експерименти на цій сторінціhttps://passport.yandex.ru/auth?retpath=https%3A%2F%2Fpassport.yandex.ru%2Fprofile), свідомо наперед, завдання нездійсненне, а тому не втрачайте часу і приступайте до наступного пункту рішень.

Відновлення доступу: другий варіант повернути контроль над аккаунтом

У вас є шанс відбутися легким переляком! Після того як ви клацніть по цьому посиланню (https://passport.yandex.ru/passport?mode=restore), ви опинитеся на сторінці відновлення доступу. В силу багатьох сприятливих причин, правда тільки за умови, що ви робите все «реинкарнационные» дії на обчислювальній машині, перш використовується для входу в свій «забутий ящик», велика частка ймовірності, що «таємна інформація» вже буде відображена в потрібному чек-боксі. Вам залишиться лише ввести капчу і натиснути всього одну кнопку «Далі».

При іншому розкладі справ, ситуація дещо ускладнюється. При невластивому здоровому організму, яке проявилося раптом симптомі «амнезія», доведеться звернутися до друзів, яким ви раніше писали. Швидше за все вони вам допоможуть згадати ваш дійсний e-mail. Далі, все зводиться до простого алгоритму «заповнення питальних форм» типу, кому писали, коли реєструвалися на сервісі і написання правильної відповіді на контрольне запитання. Загалом, доведеться напружити пам’ять!

На завершення: кілька цінних порад

Безумовно, якщо ви прив’язали телефон в якості додаткового ідентифікатора свого персонального акаунту, то питання відновлення доступу до Яндекс поштою — справа п’яти хвилин: вкажіть номер (у міжнародному форматі!), після того як прийде СМС на вказаний номер, вводимо код, і проблема вирішена.

Також все легко вирішується з проблемою втрати секретних даних для входу, коли користувач вказав додатковий Email: переходимо на сторінку відновлення доступу, у відповідному чек-боксі вводимо адресу — йдемо на сервіс де розташовується ваш «рятівний ящик» і отримуємо код для відновлення доступу до акаунту.

Врешті-решт у користувачів, які вказали свої достовірні дані при реєстрації завжди залишається вірний шанс позбутися «забудькуватій проблеми» — потрібно звернутися за допомогою в техпідтримку сервісу Яндекс. Знову ж таки, будьте на сто відсотків впевнені, що паспортні дані ви передаєте саме туди куди треба. Тренуйте пам’ять, зберігайте дані в надійному місці і завжди залишайте мости» у вигляді інформаційних дублів! Страхуйтеся від забудькуватості, пані та панове!