Перехід комп’ютера у сплячий режим дозволяє значно заощадити електроенергію. Коли ви на тривалий час відлучаєтеся від комп’ютера — він автоматично переходить в сплячий режим, а це дуже корисно для вас. Менше споживання електроенергії — менша сума щомісячних платіжних рахунках. Але іноді трапляється, що потрібно вимкнути сплячий режим. Зараз ми розберемося як це зробити в операційній системі Windows 7.

Для початку нам необхідно потрапити до налаштувань сплячого режиму. Для цього заходимо в меню «Пуск», потім відкриває «Панель управління».

В панелі керування вибираємо «Система і Безпека» — «Електроживлення» — «Налаштування переходу у сплячий режим».

У вікні навпроти рядка «перевести комп’ютер в режим» можна вказати час, через який він буде відключатися або заборонити режим, встановивши значення «Ніколи».

Зверніть увагу, що для ноутбуків можна вказати час переходу в режим очікування окремо при роботі від акумулятора і від мережі.

Для збереження внесених даних потрібно натиснути кнопку «Зберегти зміни».

 

Напевно ви вже зрозуміли, що якщо ви хочете включити сплячий режим на вашому комп’ютері або ноутбуці – вам необхідно провести всі дії, описані в статті вище, тільки в зворотному порядку.

 

Рекомендуємо вам також статтю до прочитання про те, як поставити пароль облікового запису в Windows 7.