Як в Instagram зробити колаж

З паперовими фотографіями все зрозуміло: беремо знімок, ножиці, клей, великий аркуш паперу, фломастери і граємо в дизайнера. А як з допомогою графічних склеиваний зробити мальовнича, графічне та електронне фото?

З допомогою наступних трьох додатків для iPhone, iPad і смартфонів на операційці Android можна швидко і красиво створити колаж відрізняється за фактурою і кольором.

Як в Instagram зробити колаж

InstaPicFrame

InstaPicFrame for Instagram служить для створення емоційно насичених колажів з ваших персональних фотографій. Найважливіше те, що інструментів для склеиваний тут є величезна кількість. Ви зможете використовувати до 10 фото одночасно, а також додавати різноманітні фільтри і шаблони. Скоро можна буде використовувати фото зроблене на камері Socialmatic Instagram. (Мало хто знає, що collage був введений футуристами, дадиастами і кубистами.)

Як в Instagram зробити колаж

Взагалі, ефектів тут дуже багато, з можливістю зміни і редагування фону та ін. В режимі «pro» відкривається весь потенціал по кастомізації, однак якщо для вас це складно, можна редагувати і в спрощеному режимі.

Недоліком є відсутність можливості збереження колажів в високому дозволі та розмірі. Це в деякому роді обмежує застосування InstaPicFrame додатки, але і не змінює основної мети Instagram — створення колажу. Завантажити додаток можна на Google Play.

Mixel

Головна сторінка Mixel сильно схожа на сторінку Instagram — розташування і призначення кнопок одне і теж. Тому додаткового часу для освоєння програми Mixel не потрібно, якщо звичайно ви знаєте як користуватися Instagram.

Фотографії для створення колажу можна додати всього в 1 клік, потрібно тільки підключити акаунти в Инстаграме з Фейсбуком або вибрати фото з галереї на смартфон-пристрої.

Після цього натисніть «Shuffle», і колаж-додаток випадково скомбинирует фотознімки, причому робить вона це красиво і креативно. Mixel здатна змінювати розмір фото так, щоб весь колаж поміститься на екрані вашого мобільного гаджета.

Як в Instagram зробити колаж

Комбінацій безліч знімків, але часто аппликейшен обрізає їх в самих невідповідних місцях (голову й руки), тому не всі згенеровані додатком колажі можуть підійти вашого фотоархіву. До речі, Mixel має власний набір гідних фільтрів.

Всі створені колажі зберігаються в особистому профілі під позначенням слова «Mixels». Тут також підсумовуються like до фотографій і показується кількість фоловерів, як в Tumblr. Для завантаження програми скачайте на http://mixel.cc.

Diptic

Diptic — це відмінне розширення до додатка Instagram. Ви створюєте кілька знімків однієї події, будівлі або вулиці, креативно комбінуєте їх разом і отримуєте колаж, який не стрьомно відправити друзям в Facebook.

Ця програма містить 50 вбудованих шаблонів для розташування фото, які легко підлаштовуються, 14 фільтрів контрасту і насиченості, налаштування яскравості і 5 варіантів рамок. Якщо ви не можете обрати відповідні фотографії для колажу, натисніть на кнопку Random — фотознімки будуть обрані з пам’яті вашого пристрою випадково.

Як в Instagram зробити колаж

Якщо ж у пам’яті фотографій немає, додаток може довантажити їх із Facebook або фотосервісу Fliсkr. Готовий колаж можна відправити в Posterous, Twitter, Tumblr, Instagram і додатки, встановлені на ваш смартфон апарат. Програма адаптована під Retina-екрани iPhone і iPad і існує у версії під Android. Один мінус це не безоплатність доповнення Diptic. Вартість на itunes.apple становить $0.99.