На відміну від iOS або Windows Phone, у яких вже є потрібна кнопка на клавіатурі, у Андроїда набір графічних смайликів відсутня. Однак якщо ви витратите трохи часу на прочитання рад нижче, то незабаром зможете з легкістю додавати смішні пики в свої коментарі та описи в Instagram. Отже, поїхали!

Зміст

 • 1 Як ставити смайлики в инстаграме на айфоне і айпадів
 • 2 Як ставити смайлики в instagram на android
 • 3 Проблеми з встановленою клавіатурою
 • 4 Трохи про використання смайлів в Instagram:

Як ставити смайлики в инстаграме на айфоне і айпадів

Справа в тому, що пристрої на iOS 3.0 і більш пізні — щасливі володарі вбудованої клавіатури Emoji, тобто набору готових графічних смайлів, які можна додавати куди завгодно — в смс, тексти, а також і в Instagram. Ось як це робиться.

 • Щоб увімкнути клавіатуру для використання смайлів, потрібно зайти в налаштування вашого «яблучного» пристрою, вибрати там «Клавіатура» — «Міжнародні клавіатури» — «Нові» — і активувати «Emoji».
 • Тепер увійдіть в Instagram (або в будь-який текстовий редактор, неважливо), і подивіться на свою клавіатуру: там в перемикаються розкладках з’явилося нове поле, де і міститься безліч різноманітних і веселих смайликів.
 • Якщо з якоїсь нещасливій випадковості у вашому пристрої Emoji немає, то це легко виправити, скачавши в AppStore набір смайлів за запитом «Emoji». Далі залишається тільки включити їх так само, як було описано вище.

  Як ставити смайлики в instagram на android

  Ось що вам потрібно, якщо ви загорілися ідеєю встановити набір смайликів на свій android — пристрій:

 • Увійти в Google Play, забити в пошук «Emoji» — вам видасть такі варіанти, як, наприклад, «Emoji keyboard for Android» або «Emoji Keyboard смайлик». Всі вони — безкоштовні, скачивайте спокійно.
 • Встановити додаток. Коли ви вперше відкриєте Emoji, воно запропонує вам вибрати набір смайлів. Як визначитеся, натисніть «Застосувати».
 • Останній крок — установка програми, яка в свою чергу дозволяє використовувати Emoji для Андроїд. Потрібно знайти в Google Play і встановити «Emoji Keyboard» (саме так, без слова «Plugin»).
 • Відкрийте те, що встановилося, поставте галочку в пункті «Enable Emoji Keyboard». Тепер ви можете насолоджуватися використанням смайликів у спілкуванні!

  Є й інший варіант — установка клавіатури «Go Keyboard» від Go Dev Team. Її треба аналогічно відшукати в Google Play і поставити, після чого в настройках гаджета в меню «Мова і введення» замінити стандартну клавіатуру на цю. Не забудьте в пункті «Налаштування введення» вибрати російську та англійську мови та натиснути «Підтвердити». Це додаток також дозволить вам користуватися Emoji, причому не тільки в Instagram, але і в Viber’e або WhatsApp.

  Проблеми з встановленою клавіатурою

  Іноді буває, що на деяких Андроїд-гаджетах смайлики в Instagram відображаються некоректно, якщо відображаються взагалі. Найчастіше це проблема моделі пристрою. Наприклад, вони можуть стати чорно-білими або відображатися безглуздими «квадратиками». Тоді можна спробувати знести вже встановлену клавіатуру зі смайлами і поставити будь-яку іншу, також знайшовши її за запитом «Emoji» в Google Play.

  Трохи про використання смайлів в Instagram:

  • можна вставляти графічні мордочки в коментарі, підписи до публікацій і в профіль юзера;
  • Instagram не сприймає смайли в якості тегів;
  • для того, щоб вставити потрібний смайл в текст, потрібно просто клікнути на вподобану гримасу на клавіатурі.

  Ось і все, насолоджуйтесь яскравим і емоційним спілкуванням з іншими користувачами Instagram-соцмережі!