Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Привіт, друзі! Соціальна мережа Instagram популярна серед користувачів у першу чергу тому, що там можна викладати фото, підписувати їх і коментувати. Якщо Ви хочете, щоб на Ваш профіль підписувалися інші користувачі, які регулярно додавайте фотографії в Instagram, виберіть запам’ятовуються ім’я користувача і напишіть коротке, зрозуміле опис профілю.

У цій статті ми поговоримо про коментарі і те, як можна згадати іншої людини в коментарі або підписи до фотографії. Якщо Ви хочете, щоб інші користувачі не могли коментувати фото, прочитайте: як відключити коментарі в Instagram. Якщо Ви не знаєте, як видалити коментар, раджу прочитати: як видалити комент з Инстаграма.

Для початку зауважу, що згадати людини в коментарі можна або відповівши на його коментар, або просто написавши його нік в тексті повідомлення. В обох випадках потрібно використовувати символ [email protected] («собака»), за яким іде ім’я користувача. Стаття, як відповісти на коментар Инстаграме вже є, перейшовши по посиланню, можна її прочитати.

Але якщо Ви не хочете відповісти, а саме згадати людини в описі до фото або у коментарі, тоді напишіть в тексті @ нік. Давайте на прикладах розглянемо, як це зробити.

Зміст:

  • Додати 1 Як людини коментарі в Инстаграме з комп’ютера
  • 2 Як згадати людини в Инстаграме в коментарях з телефону

Як додати людини в коментарі Инстаграме з комп’ютера

Якщо Ви заходите в Instagram з комп’ютера, то відкривайте браузер і заходите в свій профіль даної соціальної мережі. Далі знайдіть фото, яке потрібно прокоментувати.

Я відкрила головну сторінку натиснувши на чоловічка в правому верхньому куті, і вибрала одну зі своїх фотографій.

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Праворуч відображається область з коментарями. Внизу, в запропонованому поле, напишіть текст самого коментаря. Щоб додати цей текст іншого користувача, ставте @ пишіть його нік.

Наприклад, «Дякую за фото @olechka_best! Шкода, що з нами не було @Mary_Horikova! Одужуй швидше і приєднуйся!!!!».

Надішліть коментар, натиснувши «Enter».

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Після того, як Ваш коментар буде додано до фото, всі ніки, перед якими стоїть @, стануть активними посиланнями, і будуть виділені синім. Тобто, клікнувши по імені, можна перейти в профіль користувача, якому воно відповідає.

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Ну а той чоловік, якого Ви згадали в коментарі або описі, отримає сповіщення на своїй сторінці.

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Як згадати людини в Инстаграме в коментарях з телефону

Для того щоб відзначити людини в коментарях з телефону або планшета, відкрийте мобільний додаток Instagram, знайдіть фото і натисніть на нього.

Я знову переходжу на головну сторінку профілю – натиснувши на чоловічка в правому нижньому кутку, і вибираю одне з своїх фото.

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Тепер натискаємо на значок для додавання коментарів під фото у вигляді хмарки.

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Відкриється окрема сторінка з коментарями до вибраної фотографії. Тут можна або під одним з коментарів натиснути на кнопочку «Відповісти», тоді в області для введення тексту у Вас відразу з’явиться @ нік вибраного людини, а можна просто додати свій коментар і вставити в текст @ необхідні ніки.

Наприклад, натиснувши на «Відповісти», моє повідомлення могло бути таким: [email protected] Я рада, що сніг пішов! Але @Mary_Horikova захворіла, і ми гуляли не в повному складі!».

Після того, як ви поставите @ і почнете вводити ім’я користувача, відкриється невеликий список Ваших друзів, в ніках яких є зазначені Вами букви – просто натисніть на потрібну людину.

Як в Инстаграме в коментарях вказати людини

Як бачите, нічого складного немає! Впевнена, у Вас вийшло. Відзначайте своїх друзів в коментарях і описах до фото, і, можливо, вони будуть робити те ж саме по відношенню до Вас, а це непоганий спосіб привернути більше уваги до своєї сторінці.

А, може, і це буде Вам цікаво: