Отже, питання дня — як відповісти на коментар конкретній людині в Instagram?

  • Спосіб, що існує з часів створення сайту — символ «@» + нікнейм користувача(@smeshnye.kotiki, наприклад), і повідомлення користувачеві. Необов’язково писати саме в такому порядку, звернення до адресата може стояти в «тілі» коментаря де завгодно.
  • Коментуючи під своїми фото, нік людини потрібно вжити, обов’язково якщо ви хочете відповісти на чужу запис — в іншому випадку користувач не дізнається, що ви згадали його. Залишаючи запис під чужим фото, це не потрібно, його господар і так отримує сповіщення про всіх записах під фотографіями.

    З часом Instagram (всі статті про цієї соціальної мережі ви знайдете тут) вдосконалився, і жити стало простіше. Тепер можна під потрібним фото поруч з кнопкою лайка вибрати сусідню кнопку «Всі коментарі» і довгим натисканням пальця на потрібне повідомлення, на яке хочеться відповісти, викликати меню, де вибрати функцію «відповісти» (зверху праворуч з’явиться стрілка). Instagram сам подбає про те, щоб проставити нікнейм людини, а вам залишається тільки написати потрібний текст.

  • В деяких версіях програми (айфоновских та ін), треба провести пальцем по повідомленню зліва направо замість натискання, а потім торкнутися стрілочки. В іншому все так само: введення тексту коментаря.
  • Тепер ви готові увійти у великий світ обговорень між юзерами Инстаграма! Коментуйте вільно хоч з андроїда і айфона, хоч з персонального комп’ютера, розмовляйте з друзями, знайомтеся з іншими користувачами, висловлюйте своє захоплення фото — загалом, сповістіть світ про свою присутність.

    Якщо у вас залишилися питання, сміливо задавайте їх у коментарях. Удачі Вам!