Як в Майнкрафте грати по мережі

Minecraft — велика гра, зробила свого творця мільйонером — постійно розвивається і при цьому портируется на все нові платформи, можна також Майнкрафте грати по мережі. Майнкрафт з’явилася, наприклад, на Xbox, і зовсім недовго залишилося до її появи на PlayStation 4 (майже готову версію відправили на доопрацювання за наявності багів). А, значить, все більше людей цікавляться Майнкрафтом — як одиночної, так і мережний грою.

Як в Майнкрафте грати по мережі

Якщо вам набридло грати одному і хочеться урізноманітнити процес і грати в Майнкрафт по сітці, то в цьому стані непогано допомогти дана стаття. Але пам’ятайте, що краще відправлятися в кубічний світ не поодинці, а з уміння друзями — в іншому випадку недосвідченого новачка можуть сильно «затролити», що не особливо приємна, особливо для вразливих людей.

Згодом ви зможете об’єднуватися з іншими гравцями в клани і команди.

Отже, як же почати мережеву гру

В першу чергу потрібна буде правильна версія клієнта для гри на тому чи іншому сервері. Зазвичай це остання або передостання версія Майнкрафт.

Щоб бути впевненим, краще всього просто скачайте і встановіть готовий клієнт прямо з сайту ігрового сервера. Це буде найпростішим варіантом.

Як в Майнкрафте грати по мережі

Знайти сервер легко — просто вбийте в пошуковик відповідний запит або зайдіть на зручний сайт servera-minecraft.ru, мониторящий відомі сервери.

Якщо варіант вище чому-небудь вам не підходить, скажімо, ви хочете приєднатися до особливого сервера вашого друга і грати в Майнкрафт по мережі, то діємо так.

  • Спочатку необхідно все-таки дізнатися необхідну версію клієнта і ай-пі адресу сервера.
  • Коли дістанете ці дані, заходьте в гру.
  • Вибирайте вкладку «Мережева гра». З’явиться вікно, в яке потрібно внести адресу сервера. Вводимо. Тиснемо «Далі».
  • Після цього вірогідний наступний результат: ви не зможете рухатися в грі або потрапити в гру взагалі.
  • Але все правильно — ви просто ще не зареєстровані. Це можна зробити через чат.
  • Відкрийте чат через російську літеру «E» або англійську «T».
  • Напишіть у вікні «/register parol», де замість слова «parol» буде ваш пароль (в принципі будь-який, який прийде в голову, але всякі 1111 зі зрозумілих причин писати не рекомендується).
  • Тепер потрібно лише трохи почекати. Скільки — залежить від потужності сервера, але рідко більше декількох секунд.

І вперед! Можна рубати дерева, шукати скарби і. т. д.

Як в Майнкрафте грати по мережі

А наступного разу, коли ви зайдете в гру, то ввести треба буде вже «/login parol». Замість «parol», природно, ваш пароль, який ви вводили в перший раз.

По локальній мережі в принципі можна грати приблизно так само. Тільки потрібно буде не тільки завантажити клієнт гри, але і запустити на окремому комп’ютері сервер.

Minecraft — це навіть не гра, це справжня віртуальна кубічна всесвіт, в якій привертає величезну кількість можливостей, причому постійно придумуються і додаються нові, а також з’являються світи і модифікації — ще і ще. Це прекрасне проведення часу, яке може бути і навчанням, і розвагою, зайняти і дітей, і дорослих. Якщо ви ще не грали в Minecraft — поспішайте це виправити, спочатку поодинці, а потім, варто сподіватися, і у колі друзів по мережі!