Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту Inetfishki.ru! Соціальною мережею “Одноклассники” користується дуже багато людей, в тому числі наші друзі, колеги, знайомі, родичі. І ось, наприклад, Вам сподобалася фотографія, картинка, нотатка або відео на сторінці іншої людини, а може, Ви хочете додати на сайт своє фото або пісню, і не просто додати, а щоб опублікована Вами замітка з’явилася в Стрічці Ваших друзів. Як це зробити?

Саме про це ми і поговоримо в даній статті. Відразу зауважу, що будь-яка нова запис, яку Ви публікуєте в Однокласниках: це може бути замітка з текстом, фото, відео, опитуванням, оприлюднюється в Стрічці, тобто, її бачать всі люди, які є у Вас в списку друзів, ну і ті, хто підписаний на Вас.

Якщо Ви гортали Стрічку, і Вам сподобалася запис опублікована іншому, то можна зробити репост запису в Однокласниках, прочитати детальніше про це можна в статті, перейшовши за посиланням.

Зміст:

  • 1 Як додати нотатку в Стрічку
  • 2 Як додати фото в стрічку
  • 3 Як додати відео стрічку
  • 4 Додаємо музику в стрічку
  • 5 Як додати запис в стрічку через мобільний додаток з телефону

Як додати нотатку в Стрічку

Якщо Вам потрібно додати яку-небудь новину в Стрічку, зробити оголошення, щоб його всі побачили, або Ви хочете написати там цитату, скажімо, книги, тоді перейдіть на головну сторінку свого профілю і під ім’ям та пунктами меню Ви побачите поле «Про що Ви думаєте». Клацніть мишкою по ньому, відкриється невелике віконце, впишіть там текст і натисніть «Поділитися».

Тепер всі друзі побачать зроблену Вами замітку. Прочитати детальніше, як зробити замітку в Однокласниках, можна перейшовши по посиланню.

Якщо Ви хочете поділитися заміткою, яка є у Вас в профілі, тоді на своїй сторінці клікніть по пункту меню «Нотатки».

У Вас відкриється список всіх нотаток, які є в Вашому профілі – це додані Вами записи, і ті, репост яких Ви робили. Знайдіть нотатку у списку і натисніть під нею кнопочку «Поділитися». Далі з додаткового меню виберіть пункт «Поділитися зараз».

Все – замітка знову опублікована, і друзі її побачать у Стрічці.

Якщо раніше Ви ніколи не відкривали замітки, то побачите, що там багато зайвих записів. Тому можете прочитати статтю, як видалити нотатки в Однокласниках.

Якщо Ви гортали новинну Стрічку, і Вам сподобалася запис одного або замітка з групи, то і їй можна поділитись – то є її у Стрічці побачать Ваші друзі. Для цього клікніть під записом кнопочку «Поділитися».

Як додати фото в стрічку

Якщо Ви хочете додати фотографію в Стрічку, то для цього потрібно просто завантажити її до себе в профіль з комп’ютера. Спочатку натискаємо на пункт «Фото», потім натисніть «Додати фото». Знайдіть на комп’ютері, натисніть «Відкрити» і дочекайтеся закінчення завантаження. Тепер фотографія буде у Вас в альбомі на сторінці і її у Стрічці побачать всі друзі.

Щоб додати в Однокласники вподобане фото або зображення з Інтернету, раджу спочатку завантажити його до себе на комп’ютер, а потім додавати в соціальну мережу.

Прочитати детальніше про завантаження фотографій в Однокласники, можна перейшовши по посиланню.

Додати фото в стрічку можна і з області нотаток. Клікніть по полю «Про що Ви думаєте, як показано на першому скріншоті. Потім у вікні, натисніть на кнопочку «Фото», виберіть на комп’ютері і опублікуйте запис.

Як додати відео стрічку

Тепер поговоримо, як додати в Стрічку відеозапис.

Якщо Ви завантажуєте відео з комп’ютера, то можете не переживати, після того, як воно буде додано у Ваш профіль, його відразу побачать і в Стрічці. Прочитати, як завантажити відео в Однокласники можна, перейшовши за посиланням.

Якщо Ви переглядали відеозаписи, Вам одна сподобалася, і Ви хотіли б додати в Стрічку, то відкрийте потрібне відео, наведіть на нього мишкою і натисніть на кнопку «Посилання».

Далі відкриється невелике віконце. На вкладці «Посилання на відео» буде показаний текст посилання, натисніть під ним на кнопочку «Копіювати посилання».

Тепер відкриваємо головну сторінку свого профілю і клікаєм по полю «Про що Ви думаєте». У вікні натискаємо по полю для тексту і вставляємо туди скопійоване посилання – натисніть на клавіатурі Ctrl+V.

Відео буде вставлено. Якщо не хочете, щоб воно стояло в статусі на Вашій сторінці, приберіть галочку в полі «статус». Натисніть «Поділитися». Тепер відеозапис опублікована додано у Стрічку.

Додаємо музику в стрічку

Щоб додати в Стрічку цікаву пісню, знову відкрийте головну сторінку свого профілю і виберіть в полі «Про що ви думаєте». Далі клікніть по кнопочці «Музика».

Відкриється невелике віконце, в якому можна вибрати пісню з тих, які додані до Вас в плейлист, або скористатися рядком пошуку в правому верхньому кутку і знайти пісню по назві або імені виконавця. Клікайте мишкою по потрібним, а потім натисніть кнопку «Додати».

Обрана музика буде прикріплена до замітці. Приберіть галочку в полі «статус» і натисніть «Поділитися». Після цього, з’являться у Стрічці.

Якщо Ви завантажуєте музику в Однокласники з комп’ютера, то вона також з’явиться в Стрічці. Прочитати детальніше, як додати пісні на сайт, можна перейшовши по посиланню.

Як додати запис в стрічку через мобільний додаток з телефону

Якщо Ви користуєтеся мобільним додатком Однокласники на телефоні або планшеті, то опублікувати запис у Стрічку можна наступним чином. Відкрийте Стрічку Однокласників на своєму пристрої, натиснувши на кнопку внизу ліворуч або вибравши відповідний пункт з бічного меню.

Зверху Ви побачите кнопочки. Щоб додати в Стрічку запис з текстом – натисніть «Замітка», якщо хочете додати фотографію – виберіть «Фото», щоб додати відео з пристрою в Стрічку – натисніть «Відео».

Виберіть фото або відео, дочекайтеся, коли воно буде завантажено та опубликовывайте його.

Натиснувши на кнопку «Замітка», з’явиться наступне вікно. У ньому введіть потрібний текст, тут же можете додати фото або музику. Тепер приберіть галочку в полі «статус», щоб запис не була додана до Вас в статус, і натисніть на значок стрілки у верхньому правому куті.

Тепер замітка з текстом, фотографією або піснею буде висвітлена в Ленті в Однокласниках.

Думаю, у Вас все вийшло. Як бачите, додати запис, музику, фото або відео в Стрічку не складно, так що друзі обов’язково побачать те, чим Ви хочете поділитися.

А, може, і це буде Вам цікаво: