Якщо в реальному житті, перш ніж назвати іншу людину іншому, ви спілкуєтеся певний час: на роботі; відвідуючи різні спортзали, басейни; можливо, вас познайомили спільні друзі, і ви швидко знайшли спільну мову. У соціальній мережі все набагато простіше: захотіли з кимсь подружитися, натиснули кнопочку і готово.

У цій статті ми про це і поговоримо. Дізнаємося, як в Однокласниках подивитися, хто хоче долучитися до вас у друзі, як прийняти або відхилити заявку, як можна подати заявку на додавання в друзі, і що робити, якщо ви зробили це помилково.

Зміст:

  • 1 Як подивитися заявки в друзі в Однокласниках
  • 2 Як відхилити заявку в друзі в Однокласниках
  • 3 Як в Однокласниках подати заявку в друзі
  • 4 Як скасувати заявку в друзі в Однокласниках

Як подивитися заявки в друзі в Однокласниках

Отже, почнемо з того, що дізнаємося, хто бажає додати вас до друзів у соціальній мережі Одноклассники. Відкрийте сторінку зі своїм профілем і в головному меню вгорі клікніть по кнопочці «Оповіщення».

У вас відкриється список сповіщень, в ньому ви побачите ім’я людини, а поруч фразу «хоче з вами потоваришувати». Клікнувши по аватарці, ви перейдете на сторінку користувача. Якщо ви захочете додати його в друзі, поверніться до оповіщень і натисніть кнопку «Прийняти».

Як відхилити заявку в друзі в Однокласниках

Якщо ви переглянули профіль користувача і не знайте цієї людини, або він вам просто сподобався, то можна видалити подібну заявку в друзі.

Для цього в них замість «Прийняти» натисніть «Ігнорувати».

При цьому інша людина ніяк не буде сповіщений, що ви проігнорували його запит на додавання в друзі, точніше відхилили його. Єдине – зайшовши в меню «Гості», він побачить вас в списку людей, які відвідали його сторінку,

Як в Однокласниках подати заявку в друзі

Якщо ви, переглядаючи коментарі, списки друзів своїх друзів, знайшли знайомого, друга, родича, то ви без проблем можете подати заявку на додавання до нього в друзі.

Перейдіть на головну сторінку обраного людини. Під аватаркою ви побачите кнопочку «Додати в друзі», клікніть по ній.

Запит буде відправлений. Також з випадаючого списку можна вибрати, ким є вам цей чоловік, поставте галочку в потрібному полі. Можете нічого не ставити. Потім чекайте, користувач повинен або прийняти вашу заявку, або відхилити її.

Якщо ви захочете дізнатися, кому саме ви відправляли заявки в друзі, то відкрити докладний список не вийде. Розробниками даної соціальної мережі, подібна функція не передбачена.

Але, все-таки, один спосіб є, можна подивитися, відправляли ви заявку на додавання чи ні. Для цього перейдіть на головну сторінку цікавить вас людини. Під його аватарки ви можете побачити одну з написів: «Додати в друзі», «Запит відправлений» або «Друзі».

Як ви розумієте, напис «Запит відправлений», свідчить про те, що ви вже відправили заявку даному користувачеві.

Як скасувати заявку в друзі в Однокласниках

І останнє, з чим ми розберемося, що робити, якщо ви відправили заявку на додавання в друзі «не тій людині». На жаль, якщо відправили, то скасувати її ніяк не вийде. Користувач у будь-якому випадку побачить, що ви хочете з ним подружитися.

Якщо він налаштований, як і ви, і не має наміру з вами спілкуватися, то просто видалить вашу заявку.

Якщо ж він все-таки додасть вас у друзі, ви це побачите в верхньому меню, клацнувши на кнопочку «Оповіщення».

Коли людина буде вже в списку ваших друзів, можете просто перейти на його сторінку, потім наведіть курсор мишки на кнопочку «Друзі» і виберіть з випадаючого списку «Видалити з друзів».

Потрібно відзначити, що людина, в даному випадку, навіть не дізнається, що ви виключили його зі списку ваших друзів. Ніяке сповіщення йому не прийде.

Якщо, наприклад, ви помилково додали в друзі користувача, і тепер він постійно пише вам, набридає, заходить кожен день на вашу сторінку, то можете додати людини в чорний список в Однокласниках. У цьому випадку, він не зможе відвідувати вашу сторінку і виконувати інші дії.

На цьому буду закінчувати. Думаю, вам зрозуміло, як подивитися, хто хоче додати вас у друзі, як прийняти або відхилити заявку, і що робити, якщо ви випадково додали в друзі незнайомої людини в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: