Привіт, друзі! У цій статті ми з вами торкнемося дуже цікаву тему: відправка аудіофайлу через повідомлення в Однокласниках. Здавалося б, Однокласники – дуже популярна мережа серед користувачів, і крім банальної відправки текстових повідомлень, розробники вже додали безліч інших функцій. Наприклад, можна зробити замітку, додати фотографії, подарувати подарунок іншому користувачеві.

На сайті вже є стаття, як відправити фотографію в повідомленні в Однокласниках. Натискаєте кілька кнопок і готово! Але ось, функцію відправки пісні, просто прикріпивши її до повідомлення, розробники досі не реалізували.

Природно, існують інші способи, з допомогою яких можна відправити музику одному в Однокласниках. Зараз ми їх і розглянемо.

Зміст:

  • 1 Як відправити музику в Однокласниках через файлообмінник
  • 2 Відправити пісню одному в Однокласниках копіюванням посилання

Як відправити музику в Однокласниках через файлообмінник

Для того щоб відправити пісню іншій людині в Однокласниках, можете скористатися файлообмінниками. Вибрати можете будь, наприклад, rghost.ru або dropmefiles.com. Звикли користуватися Dropbox або Google Диск – завантажте потрібні треки туди, скопіюйте це посилання і відправте її одному.

Як використовувати файлообмінник для відправки потрібної пісні іншій людині, я розповім на прикладі DropMeFiles. Як все працює: ви завантажуєте пісню на сервер, скидаєте посилання другу, і він завантажує її звідти.

Тепер про все по порядку. Введіть в адресний рядок браузера посилання на DropMeFiles, яка наведена трохи вище, щоб відкрилася сторінка файлообмінника.

Далі клікніть по круглої кнопки, на яку вказує стрілка.

Через провідник windows, знайдіть на своєму комп’ютері пісню, яку хочете відправити другу, виділіть її мишкою і натисніть «Відкрити».

Можете вибрати кілька треків, для цього затисніть Ctrl виділяйте потрібні.

Дочекайтеся, коли обрана музика буде завантажена в файлообмінник.

Щоб переглянути список всіх завантажених вами файлів, які ви хочете відправити другу, натисніть на кнопочку «Детальніше». Якщо ви помилково додали якусь пісню, її можна видалити зі списку – наведіть на неї курсор і натисніть на хрестик у кутку.

Далі, потрібно скопіювати посилання на скачування, тому натисніть на значок копіювати біля посилання, яка наведена трохи нижче на сторінці.

Після того, як музика в файлообмінник додана, і посилання скопійована, відкрийте свою сторінку в Однокласниках і в головному меню клікніть по кнопочці «Повідомлення».

У стовпці ліворуч виберіть листування з тією людиною, з яким хочете відправити музику. Потім, в рядок введення повідомлення, вставте раніше скопійоване посилання, натисніть клавіші Ctrl+V, і відішліть повідомлення, клікнувши по кнопочці з листом.

Коли ваш друг отримає його, він може перейти по посиланню.

На сторінці файлообмінника у нього буде можливість послухати музику, і завантажити всю відразу або виділити кілька пісень і завантажити тільки їх.

Відправити пісню одному в Однокласниках копіюванням посилання

Якщо вас не влаштував перший спосіб, то можете використовувати наступний, щоб відправити пісню одному. На своїй сторінці в Однокласниках в головному меню клікніть по кнопочці «Музика».

Потім в рядок пошуку введіть назву тієї пісні, яку ви хочете відправити повідомлення, і натисніть кнопку «Знайти».

Копіюємо посилання з адресного рядка браузера – використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+C.

Тепер відкрийте повідомлення, знайдіть з лівої сторони потрібний діалог, вставте скопійоване посилання і натисніть на кнопочку з конвертиком.

Повідомлення буде відправлено і, перейшовши по надісланої вами посиланням, ваш друг зможе прослухати пісню ту, яку ви хотіли.

Необхідно відзначити один мінус використання даного способу: відправити посилання ви можете тільки на ту пісню, яка вже є на сайті Однокласники, або на ту, яку додали самі на свою сторінку. Тобто, якщо ви хочете поділитися спогадами і відправити пісню, яку колись виконували біля багаття, і вона зберігається у вас на комп’ютері у форматі mp3, то спочатку вам потрібно завантажити музику в Однокласники. Докладну статтю ви можете прочитати, перейшовши за посиланням.

Якщо ж ви просто хочете, щоб вам підказали назву пісні, то можете наспівати мелодію і відправити її аудиосообщением. Про це написано в статті, як написати повідомлення в Однокласниках.

Думаю, вам все зрозуміло, і у вас вийшло відправити музику одному або іншому користувачеві, використовуючи повідомлення в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: