Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту inetfishki.ru! З кожним роком все більше користувачів частіше і частіше використовують комп’ютер або ноутбук в повсякденному житті. Ми з вами також дивимося телевізор, читаємо книги, журнали, вдивляємося в дрібний шрифт своїх мобільних або планшетів.

Враховуючи, що мало хто слідує загальноприйнятим рекомендаціям: 45 хвилин за комп’ютером, 15 хвилин відпочинку, багато користувачів з часом стикаються з проблемами, пов’язаними з погіршенням зору. Природно, техніка це не єдина причина, яка їх викликає, але явно один з факторів.

В результаті, стає важко дивитися на дрібний шрифт Інтернет-сторінок, тим більше, якщо це соціальні мережі. Адже тут ми можемо читати новини, переглядати публікації інших користувачів, спілкуватися за допомогою повідомлень і багато іншого. І, погодьтеся, не можна комфортно проводити час, якщо доводиться вдивлятися в чергове повідомлення, надіслане одним.

Саме тому, в цій статті ми з вами розберемося, як можна збільшити сторінку в Однокласниках на комп’ютері, щоб було комфортно читати текст і переглядати фотографії інших користувачів. Також розглянемо, як можна повернути масштаб в початковий стан.

Зміст:

  • 1 Як збільшити масштаб сторінки в Однокласниках
  • 2 Як зменшити масштаб сторінки в Однокласниках
  • 3 Як змінити масштаб сторінки в Однокласниках з допомогою браузера

Як збільшити масштаб сторінки в Однокласниках

Отже, якщо вміст сторінки в Однокласниках здається вам занадто дрібним, потрібно збільшити її розмір. Щоб збільшити сторінку в Однокласниках на комп’ютері, затисніть клавішу Ctrl на клавіатурі і плавно прокрутіть коліщатко мишки в напрямку від себе. Крутите колесо до тих пір, поки вам не буде комфортно дивитися на сторінку. Такий масштаб сторінки був спочатку.

А ви можете його зробити. Як ви бачите, збільшився шрифт на сторінці і все інше вміст.

Якщо вам потрібно збільшити сторінку в Однокласниках на ноутбуці, при цьому мишки у вас немає, тоді використовуйте клавіатуру. Знову-таки, затисніть Ctrl, потім знайдіть біля цифровий області «+» і натискайте його до тих пір, поки масштаб сторінки вас повністю влаштує.

Для того щоб прибрати збільшену або зменшену сторінку в Однокласниках і повернути початковий масштаб, затисніть клавішу Ctrl на клавіатурі, а потім натисніть 0.

Як зменшити масштаб сторінки в Однокласниках

Якщо ж у вас навпаки, масштаб сторінки збільшено, і ви хочете його зменшити, тоді потрібно виконати дії, зворотні вище описаним. Щоб зменшити сторінку на комп’ютері, затисніть Ctrl і крутите коліщатко мишки до себе.

Якщо потрібно зменшити сторінку на ноутбуці, затискаємо Ctrl і натискаємо знак «-» на цифровій клавіатурі. Ось так сторінка в Однокласниках може виглядати спочатку.

Сторінка з зменшеним масштабом. Так можна зменшити шрифт на сторінці, фотографії та інший вміст.

Якщо ви хочете змінити формат сторінки в Однокласниках в мобільному додатку на телефоні або планшеті, тоді для збільшення сторінки поставте два пальці по центру екрану і розведіть їх в сторони, для зменшення – поставте пальці по краях і посуньте їх до центру.

Як змінити масштаб сторінки в Однокласниках з допомогою браузера

Крім описаних вище способів, для збільшення або зменшення сторінки в Однокласниках, можна використовувати і налаштування самого браузера. Для цього відкрийте меню браузера, потім знайдіть у ньому число з відсотками, біля якого буде знак «+» і «-». Відповідно, для зменшення масштабу натискайте «-», збільшення «+».

У Mozilla Firefox кнопки масштабування виглядають наступним чином:

У Google Chrome вони виглядають так:

Ось так ви можете збільшити або зменшити сторінку в Однокласниках на комп’ютері або ноутбуці. Сподіваюся, у вас вийшло, і тепер вам комфортно проводити час в соціальній мережі.

А, може, і це буде Вам цікаво: