Як вибрати ігровий ноутбук?

Як вибрати ігровий ноутбук?

Багато людей вважають, що комп’ютер набагато краще ноутбука. Тут справа в тому, що люди вважають, якщо більше – значить сильніше. Насправді все не так.

Фішка в тому, що 80% людей не знаю, як вибрати ігровий ноутбук.

Коли ви купуєте стаціонарний комп’ютер, то я з упевненістю можу сказати, що 50% його вартості складуть лише монітор і інші прибамбаси. Хоча монітор ноутбука за якістю нічим не відрізняється від комп’ютерного, хіба що тільки розміром.

Кожен по-різному ставиться до ноутбуків. Можливо із-за того, що вони більш прості у використанні, компактні і економніше. Ці переваги стосуються і ігрових ноутбуків. До речі, ціна таких ноутбуків буде набагато менше, ніж комп’ютера з такою ж комплектацією – приблизно на 150-200 доларів.

Ну а тепер більш докладно.

Вибір процесора

Як вибрати ігровий ноутбук?

В даний час існує лише два суперника-произвродителя процесорів – Intel і AMD. Але, як не крути, а ігрові ноутбуки більше застосовують процесори Intel. Зараз у продажу кращими є моделі Core i3, i5, i7. Два роки тому, в 2013 році, для ігор було досить моделі процесора i5,. Зараз вже кінець 2015 року, відповідно вимоги підвищилися, а i5 процесор як мінімум ще рік буде користуватися великим попитом, так як моделі i7 вже дуже потужні і дорогі, тому не сильно розпродаються.

Вибір оперативної пам’яті

Як вибрати ігровий ноутбук?

Ну, тут все набагато простіше. Сучасні ігри постійно розвиваються і вимагають значно більше пам’яті, що б виключити гальм і всіляких глюків. Вже як 2 роки існують ігри, які не вдасться пограти на ПК з оперативкою в 2Гб. Тому, рекомендуємо купувати ноутбук мінімум з 4, а краще з 8 гігабайтами оперативної пам’яті. Увагу звертайте на покоління оперативної пам’яті при покупці. Зараз найбільш популярна і поширена оперативна пам’ять типу DDR3.

Йдемо далі.

Вибір відеокарти

Як вибрати ігровий ноутбук?

Будь-ігроман скаже вам, що відеокарта вважається найголовнішою деталлю будь-якого ігрового ноутбука. На ранці зараз два лідера – nVidia і Radeon. Їх виробництво налагоджене на будь-якого споживача, який використовує недорогі моделі, а також більш серйозні. Тому вони конкурують, по сей день. Сказати, що один виробник перевершує іншого не можна. Але, напевно, nVidia в цьому плані все-таки трошки краще. І вибір більший і надійність.

Звертайте увагу на назву відеокарти. Ігрові відеокарти не можуть бути названі із заголовною літерою G в принципі. Це виключено. Однак є виняток, який стосується моделей GT і GTX – вони належать до ігрових моделей.

Для тих, хто розраховує на скромні гроші все ж придбати ігровий ноутбук, підійде відеокарта GT. Це моделі: GT540, GT555, GT630 GT640 та інші. Вони дозволять грати в ігри 2012-2013 років. Нові ігри будуть вимагати відеокарту могутніше GT 720, GT 730, GT740 і більш нові.

Виробник

Як вибрати ігровий ноутбук?

На ринки вийшли безліч ноутбуків, про яких раніше було невідомо. Їх багато. Тому при покупці завжди задавалися питанням, якого виробника ноутбука вибрати. Можна вибрати Acer, з непоганою комплектацією, або Sony, за вдвічі більшу ціну. Тут роль грає бренд.

Якщо вибрати дешевий, так сказати економний варіант – тоді це Lenovo і Acer. Ці виробники пропонують в своїх ноутбуках відмінну продуктивність, а от надійність буде не найкращою. Ну, наприклад Acer знаменитий на дуже часті поломки різного характеру, а ось Lenovo популярний перегревами процесора і відеокарт.

Тому дивіться самі, який ноутбук вибрати. Адже користуватися ним, і грати будете саме ви. На наш погляд, якщо говорити про продуктивності і надійності, кращим виробником є Asus і Samsung, які надають якісний продукт – від економних варіантів, до супер дорогих.

Економними ж варіантами є ноутбуки Dell, HP, Asus, Samsung.