Як вибрати відеокурси по вивченню комп’ютера

Більшість початківців користувачів комп’ютера мріють про заробіток за допомогою комп’ютера. Але про який заробіток може йти мова, коли вони найпростіших навичок роботи на комп’ютері не мають!

Як вибрати відеокурси по вивченню компютера

Вчитися по книгах – теж справа нудне і безперспективна. Я сам, коли починав освоєння комп’ютера, 3 рази «простудіював» товстелезний самовчитель, поки більш-менш почав орієнтуватися. Але, чи варто витрачати дорогоцінний час на такий шлях пізнання!

Деякі відвідувачі вихваляються, що вони записалися на курси – будуть вивчати комп’ютер. Але повторного радісного повідомлення, що вони освоїли комп’ютер, я не отримую. І знаю, чому.

Толку від комп’ютерних курсів дуже мало, навіть від самих дорогих. Поки дійшов до будинку – вже забув половину того, що вивчив! Тим більше, що на комп’ютері в класі і на вашому домашньому комп’ютері можуть стояти різні програми, або різні варіанти однієї і тієї ж програми. Тому Ви з подивом можете виявити, що дії, які Ви робили на уроці, вдома у вас не виходять.

Я, іноді навчаю комп’ютерній грамоті друзів і
знайомих. Так от, діти буквально все “схоплюють на льоту”. А
проведеш заняття з людиною, якій за 40 років, переконаєшся,
що він все робить правильно – урок засвоїв, а, коли зустрінешся
з ним знову через тиждень – він вже не пам’ятає, як робити
те, що ми вивчили в минулий раз!

Ось тому, відеоуроки – це найкращий варіант освоєння комп’ютера. Тут можна хоч десять раз подивитися один і той самий урок, і ніхто не подумає: «Який
ти тупий!»

Правда, купувати будь навчальний диск на ринку не варто. Я періодично цікавлюся продукцією на ринку, щоб порадити своїм учням. Маю з десяток
різних дисків, але корисних серед них практично немає.

Ось з цієї причини я визнаю тільки авторські
курси. Тут хлопці стараються. При бажанні завжди можна поставити
питання щодо виниклої проблеми і пред’явити претензію автору!

Сам я створення сайтів освоював і далі вдосконалююсь тільки за
відеоуроків.
Але і для самих початківців користувачів комп’ютера є гідні відеоуроки.

Відеокурс «Античайник» – це для Вас!

Як вибрати відеокурси по вивченню компютера

У цьому курсі є уроки з найнеобхіднішим програмами: по налаштуванню операційної системи Windows
(без цього Ви не зможете плідно працювати на комп’ютері), щодо створення документів за допомогою текстового редактора Word, по освоєнню браузера (для перегляду сайтів в Інтернеті), поштового клієнта (він сам буде завантажувати вашу пошту на комп’ютер за розкладом).

Ви вивчіть також, як викачувати файли з Інтернету, розпакувати їх, записувати відео і музику на CD і DVD диски. Робота з кращим переглядачем зображень і кращим програвач звукових файлів вам також обов’язково потрібно.

Більш детально про відеокурсу комп’ютерної грамоти«Античайник»
дивіться тут.