Більшість початківців користувачів комп’ютера мріють про заробіток за допомогою комп’ютера. Але про який заробіток може йти мова, коли вони найпростіших навичок роботи на комп’ютері не мають!

Вчитися по книгах – теж справа нудне і безперспективна. Я сам, коли починав освоєння комп’ютера, 3 рази «простудіював» товстелезний самовчитель, поки більш-менш почав орієнтуватися. Але, чи варто витрачати дорогоцінний час на такий шлях пізнання!

Деякі відвідувачі вихваляються, що вони записалися на курси – будуть вивчати комп’ютер. Але повторного радісного повідомлення, що вони освоїли комп’ютер, я не отримую. І знаю, чому.

Толку від комп’ютерних курсів дуже мало, навіть від самих дорогих. Поки дійшов до будинку – вже забув половину того, що вивчив! Тим більше, що на комп’ютері в класі і на вашому домашньому комп’ютері можуть стояти різні програми, або різні варіанти однієї і тієї ж програми. Тому Ви з подивом можете виявити, що дії, які Ви робили на уроці, вдома у вас не виходять.

Я, іноді навчаю комп’ютерній грамоті друзів і
знайомих. Так от, діти буквально все “схоплюють на льоту”. А
проведеш заняття з людиною, якій за 40 років, переконаєшся,
що він все робить правильно – урок засвоїв, а, коли зустрінешся
з ним знову через тиждень – він вже не пам’ятає, як робити
те, що ми вивчили в минулий раз!

Ось тому, відеоуроки – це найкращий варіант освоєння комп’ютера. Тут можна хоч десять раз подивитися один і той самий урок, і ніхто не подумає: «Який
ти тупий!»

Правда, купувати будь навчальний диск на ринку не варто. Я періодично цікавлюся продукцією на ринку, щоб порадити своїм учням. Маю з десяток
різних дисків, але корисних серед них практично немає.

Ось з цієї причини я визнаю тільки авторські
курси. Тут хлопці стараються. При бажанні завжди можна поставити
питання щодо виниклої проблеми і пред’явити претензію автору!

Сам я створення сайтів освоював і далі вдосконалююсь тільки за
відеоуроків.
Але і для самих початківців користувачів комп’ютера є гідні відеоуроки.

Відеокурс «Античайник» – це для Вас!

У цьому курсі є уроки з найнеобхіднішим програмами: по налаштуванню операційної системи Windows
(без цього Ви не зможете плідно працювати на комп’ютері), щодо створення документів за допомогою текстового редактора Word, по освоєнню браузера (для перегляду сайтів в Інтернеті), поштового клієнта (він сам буде завантажувати вашу пошту на комп’ютер за розкладом).

Ви вивчіть також, як викачувати файли з Інтернету, розпакувати їх, записувати відео і музику на CD і DVD диски. Робота з кращим переглядачем зображень і кращим програвач звукових файлів вам також обов’язково потрібно.

Більш детально про відеокурсу комп’ютерної грамоти«Античайник»
дивіться тут.