Яким повинен бути хороший хостинг

Стабільну роботу комерційного сайту або інтернет-магазину може забезпечити тільки платний хостинг. Однак, і серед платних пропозицій найчастіше можна зустріти хостинг – компанії, що надають послуги належної якості.

Для того щоб сайт працював стабільно і без збоїв, необхідно дуже ретельно підходити до вибору хостинг-компанії.

Перше, на що слід звернути увагу, це вартість хостинг послуг. Занадто низька ціна повинна насторожити. Від такої пропозиції варто відмовитися, так як причиною дешевизни найчастіше є використання неякісного дешевого обладнання, яке не може забезпечити стабільну роботу сайту.

Також суттєві знижки можливі в тому випадку, якщо хостинг послуги пропонує не сам власник, а реселлер, тобто дилер.

Найбільшу довіру мають викликати середні за ціною пропозиції.
Звичайно, не випробувавши хостинг особисто, складно судити про його якість. Однак є кілька способів, які можуть дати непряму інформацію про надійність ресурсу.

Технічна підтримка хостингу

Ні для кого не секрет, що безперебійна робота сайту багато в чому залежить від оперативності служби підтримки. Зараз багато хостинг-компанії заявляють, що їх служба підтримки працює цілодобово. На практиці виявляється, що відповіді доводиться чекати годинами, а то й днями, а в цей час компанія втрачає незадоволених клієнтів, які не змогли потрапити на «завис» сайт.

Щоб цього не сталося, досвідчені користувачі хостинг-послуг, радять заздалегідь протестувати сервісну службу провайдера. Для цього необхідно залишити який-небудь запит. Бажано це зробити по електронній пошті або через тікет-систему. Якщо відповідь прийде протягом години або раніше, то цієї хостинг-компанії можна довіряти, у противному випадку варто пошукати іншого хостера.

Так само при особистій бесіді з фахівцем зі служби підтримки можна поставити йому кілька технічних питань для того, щоб оцінити рівень професійної грамотності і доброзичливість по відношенню до клієнта.

Не варто також забувати про те, що «слухом земля повниться», тому не зайвим буде пошукати відгуки про конкретному хостниг-провайдера в інтернеті. На інтернет-просторах можна знайти чимало тематичних співтовариств, відвідувачі яких з задоволенням поділяться своїм досвідом роботи на тому чи іншому хостингу, розкажуть про всі його достоїнства і попередять про «підводні» камені. Від себе, я б рекомендував RigWEB. Обладнання надійне, підтримка працює дуже оперативно і цілодобово. А ціни не кусаються. Замовити можна по цьому посиланню.