Як видалити 2inf.net

Вірус під назвою 2inf.net заразив величезна кількість комп’ютерів, тому не зайвим буде розповісти, як позбутися 2inf.net. Цей вірус є звичайним редиректом, тобто він з будь-якої сторінки, адресу якої спробує набрати користувач, який буде перенаправляти на інший портал. Зазвичай це робиться з метою агресивної реклами, а також збільшення відвідування на потрібний сайт.

Як видалити 2inf.net

Перенаправлення проти волі користувача відбувається у зв’язку з тим, що змінюються настройки браузера або змінюється стартова сторінка. На який сайт не була спроба зайти, завжди буде відбуватися примусово перенаправлення. Кількість спливаючих вікон буде зашкалювати, у зв’язку з цим сильно впаде швидкість мережі і продуктивність системи в цілому. 2inf.net є досить серйозною загрозою для комп’ютера, тому при виявленні подібних ознак, слід відразу видалити 2inf.net, так як нормально використовувати браузери з ним вам не вдасться.

Основні проблеми, які викликає 2inf.net

 • Повільна робота, як інтернету, так і всієї системи комп’ютера.
 • Примусове відключення антивірусних систем, з-за чого збільшується можливість зараження іншими вірусами, наприклад: 2knl.org, iqiyi і mystartsearch.com (інструкції по їх видаленню по посиланнях).
 • Зміна стандартними засобами налаштувань браузера або інших важливих опцій стає неможливим з 2inf.net.
 • Поява рекламних банерів, які не можна прибрати або закрити.
 • Як прибрати 2inf.net

  Видалити редирект на 2inf.net можна своїми руками навіть не володіючи широкими знаннями в області комп’ютерних систем. Спочатку потрібно зупинити шкідливу діяльність цього вірусу 2inf.net інакше видалити його просто не вийти. Для цього потрібно зайти в Процеси, знаходимо процес, у якого назва не ясна або є неприродним для системи. Наприклад, на лептопі, який не має приводів, не може бути процес, пов’язаний з DVD-дисководом. Підозрілими є процеси без будь-якого опису, або з маревних описом. Все, де фігурує назва Mail, підлягає видаленню і очищенню.

  Після того як всі зайві процеси будуть визначені, вони повинні бути зупинені за допомогою кнопки «Завершити дерево процесів». Поки система не перезапуститься, дані процеси працювати не будуть.

  Тепер залишається видалити з системного реєстру сам 2inf.net. Щоб це зробити, потрібно натиснути комбінацію win+r, і у вікні набрати Regedit. Це провідник реєстру. З пошуку набираємо 2inf.net і чекаємо, поки сканування завершитися. У результаті у вікні повинні з’явитися деяка кількість файлів. Праворуч слід знайти кореневу папку з цими зараженими файлів і видалити її.

  Для того щоб повністю позбутися від шкідливих елементів 2inf.net, потрібно видалити всі заражені вірусом програми. Щодо пошуку файлів і папок (це знаходитися відразу у Пуску) слід набрати %Appdata%. Верхню папку потрібно буде відкрити. Далі треба знайти в папці AppData папку, яка носить назву Local. Після чого потрібно зайти в неї, знайти там все підозріле і все, що пов’язано з сервісами Mail.ru та іншими незрозумілими програмами, і видалити їх.

  Для того щоб бути впевненим в тому, що 2inf.net повністю видалений з вашого комп’ютера, можна виконати очищення тимчасових файлів. Дана папки Temp. Не зайвим також буде зайти у вкладку «Папки та компоненти» (це знаходиться в Панелі інструментів, яка розташована у Пуску) і знайти ті програми, які точно не були встановлені вами. Якщо такі програми є, вони підлягають видалення з комп’ютера. Після всіх виконаних дій корисно буде просканувати всі диски, особливо системний, за допомогою антивірусу.