Як видалити 2knl.org

Сьогодні багато користувачів Інтернету б’ють на сполох — на їх комп’ютерах з’явилася нова шкідлива програма 2knl.org, яка доставляє чимало проблем. Вірус 2knl.org перешкоджає повноцінній роботі системи: не дає завантажувати файли, блокує пошту або повністю браузери. Також ця програма може переправляти на рекламні або порнографічні сайти, тому потрібно відразу видалити 2knl.org як тільки він почне проявляти себе. В особливо складних випадках вірус взагалі робить неможливим користування Інтернетом.

Як видалити 2knl.org

Іноді на ярликах Opera або Internet Explorer на робочому столі з’являються невідомі підозрілі посилання. Якщо користувачі все ж просуваються по цим об’єктам — це не допомагає позбавитися від вірусу, навпаки, може привести до виникнення нових проблем у системі.

Що це 2knl.org і як його розпізнати?

Причину появи цього вірусу встановити практично неможливо — програма встановлюється на комп’ютер самостійно, проникаючи в систему з невідомого джерела. Виявити 2knl.org можна по опису, а також за допомогою утиліт HiJackThis і АВЗ, здійснивши сканування системи. Ці програми для знаходження і видалення вірусів допоможуть виявити заражені файли і папки.

Як видалити 2knl.org

До речі, 2knl.org, simsimotkroysia.ru і Mystartsearch Uninstall не належать до тих плагінів, які в певних випадках можуть бути корисними, як, наприклад, Dealply. Так що якщо на вашому комп’ютері вдалося виявити 2knl.org — не варто замислюватися над доцільністю появи цієї програми і шукати у неї корисні властивості, а потрібно як можна швидше зайнятися видаленням 2knl.org.

Боротьба з вірусом: чого не варто робити

Багато хто намагається позбутися 2knl.org шляхом переустановки тих браузерів, в яких вірус шкодить користувачам. Однак такий підхід в корені неправильний і найчастіше призводить до нульового результату. Все виходить, як у медицині: якщо лікувати симптоми — хвороба, швидше за все, залишиться в організмі, в кращому випадку лише на час, переставши проявлятися зовні. Але самим розумним рішенням буде знайти корінь захворювання і боротися саме з ним, використовуючи найбільш ефективні методи.

Як видалити 2knl.org з системи

Вірус 2knl.org як вказувалося вище, має безліч проявів та на кожному комп’ютері може вести себе по-різному. На жаль, не існує і ефективного у всіх випадках рецепта боротьби з цим «непроханим гостем».

Тому користувачам рекомендуються різні способи:

Скористатися однієї з антивірусних програм. В деяких випадках вони дієві, але все ж багато таких, які не в змозі справитися з 2knl.org.

  • Звернутися до досвідченого адміністратора. Деінсталювати цю підступну програму простому користувачеві буває нелегко, тому краще довірити справу професіоналам. Також можна залишити скаргу на одному зі спеціальних сайтів (наприклад, «Вирусинфо»), де фахівці дадуть вам персональні рекомендації з видалення шкідливої програми. Для цього потрібно відіслати віртуальним помічникам логи сканування антивірусами АВЗ і HiJackThis.
  • Можна спробувати деінсталювати 2knl.org вручну, очистивши історію, видаливши всі cookies у всіх без винятку браузерах. Поміняти налаштування, щоб браузери відкривалися з порожньої сторінки. Після відшукати вірус у списках автозавантаження і видалити його там, а також у всіх місцях зберігання. Далі, скориставшись пошуком, просканувати комп’ютер на наявність файлів з ім’ям вірусу, і знову видалити всі підозрілі об’єкти.
  • Дієвий варіант — переустановка системи. Але він, звичайно, підійде не кожному, а тому користувачі застосовують такий підхід тільки в крайніх випадках.