Якщо у вас виникли проблеми з-за 360 Safety Guard, в даній статті ми допоможемо вас видалити з системи. Використовуйте спочатку спеціальну програму для видалення 360 Safety Guard, але якщо вона не допоможе, ручний метод обов’язково повинен вам допомогти.

При перевстановлення антивірусу Касперського багато користувачі можуть зіткнутися останнім часом з несподіваною проблемою: повідомленням про те, що на комп’ютері встановлено «несумісний антивірус 360 Safety guard».

Що це таке 360 Safety Guard?

360 Safety Guard це одна з найпоширеніших нових неприємностей — лже-антивірус. По суті, близько до тих же вірусів або троянам.

Проникають віруси на комп’ютер приблизно так само: при заходженні на сумнівні сайти, і викачування з них безкоштовного програмного забезпечення. Де у нас безкоштовний сир буває, адже всі пам’ятаємо? Ось так-то. Іноді вони встановлюються, тільки якщо поставити або не прибрати деякі галочки при інсталяції програм, іноді — відносно непомітно.

Подібні 360 Safety Guard — програми як мінімум просто заважають працювати (ось вище наведений приклад — не вдається встановити або перевстановити Kaspersky Anti-Virus), як максимум ж — сильно шкодять — створюють видимість, що визначають в системі якісь загрози, на ділі ж більшість, якщо не всі ці «загрози» є фальшивими, а іноді недосвідчений користувач може навіть видалити при повідомленні про «віруси» важливі системні файли, зробивши таким чином комп’ютер непрацездатним!

Цікаво, що навіть такі відомі програми, як ADWCleaner і CCleaner, можуть виявитися безсилі — вони не налаштовані саме проти фейкових антивірусів. Але, коли з’являються проблеми, на них знаходяться і рішення!

Remove Fake Antivirus

Remove Fake Antivirus — це нова програма, ніж ADW Cleaner і CCleaner. Коли з’являються віруси, що з’являються, та способи зв’язку з ними боротися, і RFA — як раз відмінний із таких нових.

Вона стане в нагоді не тільки проти 360 Safety Guard, а й проти багатьох інших йому подібних — якщо хочете подивитися повний список, то вам відмінно допоможе офіційний сайт програми.

Якихось особливих знань для установки і використання, інтерфейс дуже простий.

Однак якщо такий спосіб чому-небудь вам не подобається та/або програма не допомогла — скористайтесь прийнятною альтернативою: ручним видаленням 360 Safety Guard.

Як позбутися від 360 Safety Guard вручну?

Зазначимо, що антивіруси Quihoo 360 часто мають китайськомовний інтерфейс, що і ускладнює їх вилучення для тих, хто з мовою не знайомий. Меню програми, як правило, повністю на китайській мові, і зовсім незрозуміло, що натискати для того, щоб видалити 360 Safety Guard.

Тому я постаралася зробити нескладну покрокову інструкцію.

 • Спершу відкривайте меню «Пуск».
 • Потім виберіть «Панель управління».
 • Вже в «Панелі управління», в залежності від вашої ОС, відкривайте «Програми та компоненти», потім в «Видалення програм» (або ж відразу «Установка і видалення програм»).
 • У списку програм має бути щось з цього:
  • «360 Internet Security»;
  • «360????».

  Якщо немає ні одного, ні іншого, то подивіться уважно, пошукайте програму, назва якої складається цілком з ієрогліфів.

  • Отже, виявивши нашого паразита, вибираємо його, тиснемо «Видалити» 360 Safety Guard.
  • З’явиться вікно, там вибираємо англійське «Yes».
  • Увага, слід тиснути НЕ яскраво виділену кнопку, а тьмяну збоку!
  • Дочекайтеся завершення видалення і натисніть «Restart Now».

  Якщо все пройшло правильно — 360 Safety Guard повинен бути остаточно видалений з вашого комп’ютера.

  У деяких користувачів проблема знаходиться в реєстрі тут:

  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432node360safe
  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432node360totalsecurity