Як видалити 360 Safety Guard

Якщо у вас виникли проблеми з-за 360 Safety Guard, в даній статті ми допоможемо вас видалити з системи. Використовуйте спочатку спеціальну програму для видалення 360 Safety Guard, але якщо вона не допоможе, ручний метод обов’язково повинен вам допомогти.

Як видалити 360 Safety Guard

При перевстановлення антивірусу Касперського багато користувачі можуть зіткнутися останнім часом з несподіваною проблемою: повідомленням про те, що на комп’ютері встановлено «несумісний антивірус 360 Safety guard».

Що це таке 360 Safety Guard?

360 Safety Guard це одна з найпоширеніших нових неприємностей — лже-антивірус. По суті, близько до тих же вірусів або троянам.

Проникають віруси на комп’ютер приблизно так само: при заходженні на сумнівні сайти, і викачування з них безкоштовного програмного забезпечення. Де у нас безкоштовний сир буває, адже всі пам’ятаємо? Ось так-то. Іноді вони встановлюються, тільки якщо поставити або не прибрати деякі галочки при інсталяції програм, іноді — відносно непомітно.

Як видалити 360 Safety Guard

Подібні 360 Safety Guard — програми як мінімум просто заважають працювати (ось вище наведений приклад — не вдається встановити або перевстановити Kaspersky Anti-Virus), як максимум ж — сильно шкодять — створюють видимість, що визначають в системі якісь загрози, на ділі ж більшість, якщо не всі ці «загрози» є фальшивими, а іноді недосвідчений користувач може навіть видалити при повідомленні про «віруси» важливі системні файли, зробивши таким чином комп’ютер непрацездатним!

Цікаво, що навіть такі відомі програми, як ADWCleaner і CCleaner, можуть виявитися безсилі — вони не налаштовані саме проти фейкових антивірусів. Але, коли з’являються проблеми, на них знаходяться і рішення!

Remove Fake Antivirus

Remove Fake Antivirus — це нова програма, ніж ADW Cleaner і CCleaner. Коли з’являються віруси, що з’являються, та способи зв’язку з ними боротися, і RFA — як раз відмінний із таких нових.

Вона стане в нагоді не тільки проти 360 Safety Guard, а й проти багатьох інших йому подібних — якщо хочете подивитися повний список, то вам відмінно допоможе офіційний сайт програми.

Якихось особливих знань для установки і використання, інтерфейс дуже простий.

Однак якщо такий спосіб чому-небудь вам не подобається та/або програма не допомогла — скористайтесь прийнятною альтернативою: ручним видаленням 360 Safety Guard.

Як позбутися від 360 Safety Guard вручну?

Зазначимо, що антивіруси Quihoo 360 часто мають китайськомовний інтерфейс, що і ускладнює їх вилучення для тих, хто з мовою не знайомий. Меню програми, як правило, повністю на китайській мові, і зовсім незрозуміло, що натискати для того, щоб видалити 360 Safety Guard.

Тому я постаралася зробити нескладну покрокову інструкцію.

 • Спершу відкривайте меню «Пуск».
 • Потім виберіть «Панель управління».
 • Вже в «Панелі управління», в залежності від вашої ОС, відкривайте «Програми та компоненти», потім в «Видалення програм» (або ж відразу «Установка і видалення програм»).
 • У списку програм має бути щось з цього:
  • «360 Internet Security»;
  • «360????».

  Якщо немає ні одного, ні іншого, то подивіться уважно, пошукайте програму, назва якої складається цілком з ієрогліфів.

  • Отже, виявивши нашого паразита, вибираємо його, тиснемо «Видалити» 360 Safety Guard.
  • З’явиться вікно, там вибираємо англійське «Yes».
  • Увага, слід тиснути НЕ яскраво виділену кнопку, а тьмяну збоку!
  • Дочекайтеся завершення видалення і натисніть «Restart Now».

  Якщо все пройшло правильно — 360 Safety Guard повинен бути остаточно видалений з вашого комп’ютера.

  У деяких користувачів проблема знаходиться в реєстрі тут:

  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432node360safe
  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREWow6432node360totalsecurity