Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Багато користувачів для комфортного використання Google Chrome встановлюють у нього різні розширення. Вони дозволяють збільшити функціональні можливості браузера. Таким чином, всього в пару кліків користувач може отримати доступ до пошти, погоду, статистики та іншого.

Але не всі розширення можуть виявитися корисними. Деякі можуть відображати різну рекламу на сайтах, інші споживають занадто багато системних ресурсів, в результаті браузер часто підвисає і його потрібно перезавантажувати.

Якщо вам часто доводиться перезапускати Хром, при цьому у вас постійно відкрито багато різних вкладок, які потім зникають, прочитайте статтю: як зберегти вкладки в Google Chrome.

Також необхідно пам’ятати, що велика кількість встановлених розширень в браузері, здатне значно зменшити його продуктивність. Тому зараз ми з вами навчимося тимчасово відключати непотрібні розширення Google Chrome і видаляти ті, необхідність в яких пропала зовсім.

Зміст:

  • 1 Як відключити розширення в Хромі
  • 2 Як видалити розширення Google Chrome
    • 2.1 Через меню браузера
    • 2.2 Використовуючи значок розширення
    • 2.3 Встановивши менеджер розширень

Як вимкнути розширення в Хромі

Якщо у вас в списку розширень Хром є такі, якими ви користуйтеся вкрай рідко, але все-таки користуйтеся, ви можете вимкнути їх, а при необхідності, знову включити в браузері.

Для цього натисніть на кнопочку із зображенням трьох горизонтальних смуг в правому верхньому кутку і виберіть з випадного меню «Додаткові інструменти». У списку, що відкриється, вибираємо пункт «Розширення».

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Відкриється сторінка зі всіма встановленими розширеннями. Знайдіть тут те, що хочете відключити, і зніміть навпроти нього галочку в пункті «Включено».

Все відключені розширення будуть виділені сірим кольором. Коли вам потрібно буде включити розширення в Хромі, просто поставте навпроти нього галочку в пункті «Включити».

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Як видалити розширення Google Chrome

Якщо вам необхідно повністю видалити розширення в Гугл Хром, використовувати для цього різні способи.

Через меню браузера

Для видалення непотрібного розширення браузера, відкрийте сторінку, на якій представлений весь список встановлених розширень. Як це зробити, було описано вище.

Потім знайдіть те, яку хочете видалити, і натисніть навпроти нього на відро для сміття.

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Потім з’явиться віконце, в якому потрібно підтвердити видалення вибраного розширення.

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Використовуючи значок розширення

Щоб видалити розширення, можна використовувати більш швидкий спосіб. Знайдіть значок розширення праворуч від адресного рядка і натисніть на ньому правою кнопкою миші.

У випадаючому списку виберіть «Видалити з Chrome».

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Знову з’явиться віконце з підтвердженням видалення, як було показано вище. Натисніть кнопку «Видалити».

Встановивши менеджер розширень

У тому випадку, якщо розширення в браузер у вас встановилося разом з якоюсь програмою, і описаними вище способами його видалити не виходить, спочатку видаліть саму програму через «Програми та компоненти». А видалити саме розширення в браузері спробуйте з допомогою менеджера розширень.

Щоб встановити менеджер розширень, перейдіть в Інтернет-магазин Chrome. Потім у рядку пошуку введіть «менеджер розширень», виберіть зі списку підходящий варіант і встановіть його в браузер.

Докладніше про те, як встановити розширення в Гугл Хром, можете прочитати, перейшовши за посиланням.

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Для прикладу встановимо SimpleExtManager, який дозволяє отримати швидкий доступ до включення, вимикання і налаштувань встановлених розширень, програм і тем.

Праворуч від рядка пошуку з’явиться кнопочка управління розширенням. Клацніть по ній лівою кнопкою миші, щоб відкрити робоче меню.

Тут ви побачите три категорії: розширення, додатки і теми. У вигляді списків буде відображатися те, що у вас встановлено у браузері.

Шукаємо в списку розширення, яке потрібно видалити з Google Chrome, і натискаємо навпроти нього на відерце з хрестиком. Підтверджуємо видалення розширення.

Як видалити або відключити розширення браузера в Гугл Хромі

Ось так можна відключити або видалити непотрібні розширення браузера Google Chrome.

А, може, і це буде Вам цікаво: