Як видалити Adguard з комп’ютера повністю кращим методом

Якщо ви встановили на своєму комп’ютері пробну версію adguard, і не придбали ліцензію по закінченню певного терміну, то знімається блокування з реклами, і вона вам в буквальному сенсі заважає займатися своєю справою. У такому разі користувачів починає турбувати питання, як видалити Adguard з комп’ютера повністю?Як видалити Adguard з компютера повністю кращим методом

З цим завданням не кожен зможе впоратися, особливо без спеціалізованих знань. Так давайте більш детально розглянемо питання, як видалити Адгуард з комп’ютера повністю.

Стандартні способи видалення Adguard

Для того щоб вирішити питання, як видалити повністю Adguard, вам необхідно буде відкрити розділ у вашому комп’ютері «Програми та компоненти». Для початку необхідно буде закрити в треї дану програмку. Відкриваємо «Панель управління», а потім переходимо в розділ «Програми та компоненти». Заходимо у розділ і знаходимо в ньому значок Adguard, виділяємо його і натискаємо на іконку видалити, розташовану у верхній частині.Як видалити Adguard з компютера повністю кращим методом

Далі описувати не будемо, просто слідуємо дій, які написані, повідомлення спливають російською мовою, так що складно не буде. Однак на цьому все тільки починається. У вас так не вийде, все так видалити, тим більше почистити реєстр. Для цих цілей вам потрібно завантажити і встановити безкоштовну програму CCleaner, вона повністю йде російською мовою.

Повне видалення Adguard спеціальними програмами

Давайте розглянемо з вами самий популярний і часто використовуваний варіант, він відмінно підходить для видалення всіх додатків на комп’ютері. Першим ділом викачуємо Рево унисталер, вона безкоштовна і російською. Встановлюємо і запускаємо її. Після запуску знаходимо в списку ярлик Adguard, виділяємо його і тиснемо кнопку видалити, вона розташована зверху.

Утиліта у вас може запросити згоду на створення точки відновлення, необхідно буде відмовитися, так буде набагато швидше. Чекаємо деякий час, поки перед вами не з’явиться напис «видалити Adguard». Чекаємо, поки перед нами не відкривається віконце з питанням підтвердження, нам потрібно буде підтвердити свою дію.Поділися з друзями:

Ще трохи чекаємо, перед нами має спливти віконце з написом «сканувати», нам потрібно натиснути на неї. До речі, перед вами відкриється три режиму, вибирайте – просунутий. Чекаємо ще трохи поки не завершиться сканування реєстру. Після натискаємо на іконку «Вибрати все», а після «Видалити». На цьому процедура видалення програми закінчена.