Як видалити Adguard

Adguard — дуже корисна програма антибаннер для браузера. При роботі в інтернеті-Adguard блокує більшу частину рекламних блоків і захищає від фішингових і шкідливих сайтів з допомогою спеціально підключених фільтрів. Програма відразу налаштована під більшу частину сайтів, але при необхідності можна легко поліпшити фільтри єдиним натисненням спеціальної кнопки-помічника.

Як видалити Adguard

Захист від фішингових сайтів вкрай важлива, оскільки дозволяє запобігти крадіжці ваших важливих даних, наприклад, паролів. А за рахунок видалення зі сторінок інтернету непотрібного спаму підвищується ваша швидкість роботи і заощаджує трафік.

Adguard захищає від нецензурних матеріалів, інтернет-загроз і вірусної реклами. Як правило, користувачі встановлюють її самостійно і після цього можуть бути відносно спокійні з приводу захищеності свого комп’ютера і безпеки браузерів, однак бувають випадки, коли потрібно видалити Adguard, про це далі.

Якщо ж ви з якоїсь причини все ж вирішили видалити Adguard — наприклад, вважаєте, що у вас є програма, здатна краще захистити систему (той же Spyhunter), існує два основних способи це зробити: стандартний і ручний.

Стандартний спосіб видалення Adguard

Натисніть на меню “Пуск”, виберіть “Панель управління”.

Як видалити Adguard

Якщо користуєтесь Windows XP — потім двічі клацніть по значку “Установка і видалення програм”. Користувачам Windows 7,8 або Vista необхідно натиснути посилання “Видалення програм”. Дочекайтесь повного завантаження списку програм. Серед них виберіть Adguard, а потім натисніть кнопку “Видалити”.

Для користувачів Windows 8.1 порядок дій буде трохи іншою. Спочатку підведіть курсор миші до нижнього або верхнього краю екрана. З’явиться бічне меню, там натисніть “Параметри”. Відкриється меню, натисніть там, “Панель управління”. У “Панелі управління” натискайте “Видалення програм”. Далі так само: чекайте повного завантаження списку програм, серед них знаходите Adguard і видаляєте.

Ручний спосіб прибрати Adguard з браузера

Якщо стандартна інструкція чому-небудь вам не підійшла, то існує ручний спосіб видалити Adguard.

Як видалити Adguard

Скачайте в Інтернеті інсталяційний файл утиліти під назвою Windows Install Clean Up. Посилання — http://static.adguard.com/msicuu2.exe .

  • Завантажиться файл msciuu2.exe. Запускайте його від імені Адміністратора (це важливо, необхідно використовувати саме повноваження Адміністратора).
  • Після цього файл спочатку розпакує, а потім встановить на ваш комп’ютер названу вище утиліту.
  • Запустіть її за допомогою меню “Пуск”. Відкриється список встановлених на комп’ютері програм.
  • Знайдіть серед цих програм Adguard і виберіть її.
  • Клацніть кнопку Remove і чекайте, коли операція видалення завершиться. Потім зробіть штатну процедуру видалення.
  • Знайдіть при необхідності через пошук і видаліть вручну директорію %programdata%Adguard .
  • Тепер просто перезавантажте вашу операційну систему.