Як видалити Adobe Flash Pleer повністю

В деяких випадках з флеш плеєром можуть виникнути несправності, він може перестати відтворювати зображення або відмовляє звук. У таких ситуаціях потрібно заново встановити дану програму, проте для початку слід видалити її. Давайте розберемося, як видалити флеш плеєр повністю.

Як видалити Adobe Flash Pleer повністю

Інструкція з видалення Adobe Flash Player

Для того щоб відповісти на питання, як видалити Adobe Flash Player, необхідно буде першим ділом зайти в «Панель управління», а після вибрати цю програму з відкритого віконця і видалити.

Як видалити Adobe Flash Pleer повністю

Досить часто перед вами може відкритися два флеш плеєра, встановлених на вашому комп’ютері. Це Adobe Flash Player ActiveX і Adobe Flash Player Plugin. Використовується спеціалізована технологія ActiveX виключно для браузера Internet Explorer. Для інших браузерів встановлюється спеціалізований плагін – невелика за обсягом програма, за допомогою якого відбуваються розширення можливостей браузера.

Як видалити Adobe Flash Pleer повністю

Перш ніж почати видалення флеш плеєра, слід закрити всі браузера.

Флеш плеєр не видаляється повністю з віконця «Панель управління», в системі залишаються «хвости», тому для повного видалення слід застосувати спеціальну утиліту, розроблену цією компанією. Утиліту uninstaller ви можете завантажити на офіційному сайті виробника. Нічого складного в цій процедурі немає, перш ніж провести запуск утиліти необхідно буде закрити всі браузери, а далі слідуємо інструкції.

Однак, це ще не все. Існує ймовірність, що на вашому комп’ютері все ж залишаться деякі файли. Нам необхідно буде відшукати їх і видалити вручну.

Як видалити Adobe Flash Pleer повністю

Для цього нам потрібно відкрити програму «Провідник», а потім перейти в папку Flash, що знаходиться на диску С. З даної папки виробляємо видалення всіх папок. Потім нам потрібно буде видалити файли з таких папок: C:WindowsSysWOW64MacromedFlash, %appdata%AdobeFlash Player, %appdata%MacromediaFlash Player.Поділися з друзями:

Не обов’язково на вашому комп’ютері можуть бути всі дані папки, з цієї причини, якщо визначеної з них не є, тоді слід шукати наступні за списком. Після виконання цієї процедури, можна буде провести перевірку свого комп’ютер на наявність Adobe Flash Player на офіційному сайті. На цьому видалення флеш плеєра закінчено. Можна зі спокійною душею приступати до завантаження нового.