Багато хто з нас, напевно, вже зіткнулися з вірусом Ads by OffersWizard. Останнім часом він сильно поширився в мережі. А адже встановлюємо ми його самі, так як інсталюється він разом з безкоштовними програмами. Якщо б ми були уважніше, то при установці програм зняли б галочку і не думали, потім як видалити Ads by OffersWizard.

Як же виглядає Ads by Offers Wizard? В основному це настирливі спливаючі рекламні вікна, різні пропозиції, безкоштовні купони. Останні майже завжди підроблені. Весь сенс — привернути нашу увагу і мотивувати на перехід з реклами, тобто генерувати трафік.

Іншими словами, Ads by Offers Wizard — це потужний інструмент для спаму. Його завдання не надати цікаву для нас інформацію, а заробити побільше грошей. Направляти він може як на сайти магазинів і компаній, так і на сторінки з шкідливими закачуваннями або відвертим відео. На таких сторінках можна підхопити все, що завгодно.

Зрозуміло, зайвий спам нам ні до чого, тому давайте подивимося, як видалити Ads by OffersWizard назавжди.

Видалення Ads by Offers Wizard

Першим ділом потрібно переміститися в розділ «Установка і видалення програм». Далі ретельно перевірити наданий список:

  • Видалити все, що не встановлено вами;
  • Видалити непотрібні програми;
  • Сумнів повинні викликати і програми без іконок, їх краще видалити.

Порада: якщо проблеми зі спамом Ads by OffersWizard виникли недавно, краще відсортувати встановлені програми за датою. Так буде легше знайти причину проблем.

Не допомогло? Тоді встановлюємо спеціальну програму AdwCleaner. Вона відмінно просканує весь комп’ютер в пошуку будь-яких файлів OffersWizard. Крім того, чистильник позбавить нас від непотрібних тулбаров і всіх інших рекламних програм.

Якщо і це не допомогло, то для видалення Ads by OffersWizard можна скористатися утилітою Malwarebytes Anti-Malware. Це, можливо, найкращий інструмент боротьби з шкідливим ПО. Вона спочатку була задумана як утиліта, яка вирішує завдання, з якими не могли впоратися штатні антивіруси. У безкоштовної версії програми доступний тільки сканер, якого нам і досить. Запустивши сканування, можна бути впевненим, що утиліта швидко виявить і допоможе прибрати рекламну програму Ads by OffersWizard. Але навіть це рішення не є панацея.

Розглянемо найгірший варіант, якщо нічого не допомогло видалити Ads by OffersWizard. Тоді будемо робити все вручну. Для цього перезавантажуємо наш комп’ютер і переходимо в безпечний режим. Щоб активувати режим, потрібно при завантаженні комп’ютера натиснути F8. З представленого списку режимів вибираємо безпечний з підтримкою мережі. Вибирати можна з допомогою клавіш зі стрілками.

Якщо завантаження завершилася, викликаємо панель завдань (горезвісні Alt+Ctrl+Del). Далі завершуємо всі процеси Ads by Offers Wizard.

Наступний крок — відкриття вікна реєстру. Для цього викликаємо вікно «Виконати» і набираємо «Regedit». Скориставшись пошуком файлів реєстру, знаходимо все, що пов’язано з Ads by Offers Wizard. Не здригнувшись, видаляємо це.

І останній, але трудомісткий крок. Шукаємо серед усіх файлів системи, в яких присутній — Ads by Offers Wizard, і вручну видаляємо їх.